2022 Giyim Modası Nedir?

2022 hangi renk moda?,2022 hangi renk moda yaz?,2022 yılının modası nedir?,Bu yaz hangi renkler moda?,moda trendleri kadın,Yaz moda trendleri,moda kıyafetleri,moda trendleri Erkek,moda trendleri tesettür,Yaz kadın Modası,Yaz Modası bayan,2022 Yaz Modası renkleri,
2022 hangi renk moda,2022 hangi renk moda yaz,2022 yılının modası nedir,Bu yaz hangi renkler moda,moda trendleri kadın,Yaz moda trendleri,moda kıyafetleri,moda trendleri Erkek,moda trendleri tesettür,Yaz kadın Modası,Yaz Modası bayan,2022 Yaz Modası renkleri,

Kumaş satın alanlar. Saten elbiseler pamuklu muadillerine göre daha hassastır. Modellerin uzun süre parlamamızı sağlaması için yıkama sıcaklığının maksimum 40 derece olması gerekmektedir. Böylece kumaş çekmez. Bakım etiketindeki bakım talimatlarına da yakından bakmakta fayda var.

Parti kumaş satın alanlar. Muhtemelen, her birimiz bir kez giyinme odasında bir elbisenin iyi oturduğu ve renge uyduğu bir durumla karşılaştık, ancak uzunluğu en talihsiz yerde bacağı “kesiyor” gibi görünüyor! Görsel olarak, yanlış uzunlukta bir elbise bacakları daha kısa ve dolgun yapar ve bazen eğrilik ekler. Bu neden oluyor?

ELBİSENİN UZUNLUĞUNU SEÇMEK İÇİN ANA PARAMETRELERİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUN:

Elbisenin etek boyu, güzel ve zarif bir silüet oluşturmada çok önemlidir. Bu, bel gibi, figürün oranlarını oluşturan, “yerinde” olması gerektiği anlamına gelen yatay bir çizgidir.

Spot kumaş alanlar. Etek veya elbisenin boyu bacağın en geniş noktasında bitiyorsa bacaklar görsel olarak daha dolgun görünecektir. Bacaklarınız inceyse ve onlara hacim kazandırmak istiyorsanız, elbiseyi diz üstü deneyin. Orta baldır elbisesi de iyi bir seçimdir.

Kumaş alımı yapanlar. Ama tam tersi bir amacınız varsa – bacaklarınızı görsel olarak daha ince ve daha ince yapmak için, “uzunlukla oynamayı” deneyin: eteğinizin etek ucunu avucunuzun yüksekliğine kaldırın veya indirin ve bacakların nasıl göründüğünü görün? Elbise bacağın ince bir yerinde bitiyorsa bacaklar daha şık görünecektir. Dizlerin nasıl göründüğüne dikkat edin: bazen biraz daha uzun bir elbise seçmek, onları örtmek yeterlidir – ve kıyafetin genel izlenimi tamamen farklı olacaktır.

Parti kumaş satın alanlar. “Orta” uzunluktaki eteklerin veya midi eteklerin avantajları, birçok kadına uygun olmalarıdır, sadece elbise etek çizgisinin olacağı doğru yüksekliği seçmek önemlidir.

Kilo ile parça kumaş satanlar. İnce bacaklarınız varsa – bir mini seçmekten çekinmeyin! Çarpıcı ve asla modası geçmeyen bu uzunluk kaçınılmaz olarak dikkatinizi çekecektir. Bir mini akşam kıyafeti sadece parlak değil, aynı zamanda genç bir şekilde şık ve cesur.

1a kumaş satan yerler. Maksi uzunluk da evrensel olarak sunulur: bacakları gizler ve bu nedenle herkese uygundur. Ama bir maksi elbise alırsanız tarzını da göz önünde bulundurmalısınız. İnce bir kızda, hem “zemine” dar bir elbise çorabı hem de kabarık etekli uzun bir yazlık elbiseler eşit derecede iyi görünecek.

Spot kumaş satın alanlar. Kıvrımlı formların sahipleri için, şekildeki kusurları gizlemek, beli belirtmek ve aynı zamanda mideye ekstra hacim eklememek için trikodan daha yoğun malzemelerden yarı oturan bir siluet elbiseleri seçmek daha iyidir. Kumaş alan ve kalçalar. Düzgün seçilmiş uzun bir elbise, silueti görsel olarak uzatır, figürü daha ince ve çekici hale getirir ve görüntüyü daha asil yapar.

Saten Abiye Elbise,Uzun Abiye elbiseler,Saten kumaş abiye,Saten kumaş Elbise modelleri,Abiye Elbise Modelleri 2021,saten Elbise,Düğün Kıyafetleri bayan,saten kumaş kim alır,saten kumaş alanlar nerede,kumaş alan nerede bulunur,kumaş alımı yapanlar nerde,
Saten Abiye Elbise,Uzun Abiye elbiseler,Saten kumaş abiye,Saten kumaş Elbise modelleri,Abiye Elbise Modelleri 2021,saten Elbise,Düğün Kıyafetleri bayan,saten kumaş kim alır,saten kumaş alanlar nerede,kumaş alan nerede bulunur,kumaş alımı yapanlar nerde,

Kumaş parçası satanlar. Elbisenin ne kadar süre satın alınacağı, figürün özelliklerine ve bu elbisenin nerede giyilmesi gerektiğine bağlıdır. Modern moda, kendini ifade etme alanı sağlar. Her şey kumaşın rengine, dokusuna, stile ve aksesuarlara bağlıdır.

Kilo ile kumaş satışı yapan yerler. Salonlarımızda farklı uzunluklarda çok çeşitli elbiseler bulacaksınız. Zevkinizi danışmanlarımızın tecrübesiyle birleştirerek özel günleriniz için doğru kıyafeti kolayca seçebilirsiniz. Salonun soyunma odasında deneyimli, sizi süsleyecek elbisenin uzunluğunu öğrenebilirsiniz.

Kumaş satın alan kişiler. Mükemmel silueti ve doğru izlenimi oluşturan uzunluğu bulmanıza yardımcı olacağız. Hizmetinizde – hem hazır elbiseler hem de en sevdiğiniz modeli bedeninize uydurma yeteneği!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın