40/1 İnterlok Kumaş Fiyatı

Son yıllarda piyasada, biz spor kumaş alanlar yeni nesil gördüm. Gelişmiş sentetik malzemeler, nem fitilleme ve (Zırh altında üretici tarafından meşhur) sıkıştırma giysiler parti kumaş alanlar oluşan bu çoğunlukla çok ısıya duyarlı ve ekran baskı oldukça zordur. Ayrıca bu yeni nesil polyester, naylon, naylon Tactel, spandex, elasticine, suni ipek, Lycra ve diğerleri içeren karışımlarının bir çeşittir. Bu ve daha büyük spor malzemeleri arasındaki en önemli fark harmanlarının gerilebilir ucuz kumaş kısmı, daha yüksek ve biraz daha fazla ısıya karşı hassas olmasıdır.interlok - HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Şimdi biz bahsediyoruz ne stilleri biliyoruz, en kendi makyaj düşünelim. Polyester iplik tek bir iş parçacığı gergin ve mikroskop altında inceledi uzatıp düşünün. Bu olta gibi pürüzsüz olacaktır. Şimdi pamuk ipliği uzattı ve aynı görüntülenen tek bir iş parça kumaş alanlar hayal yolu birbiriyle örtüşen küçük lifler görüyorum. Çünkü bu sentetik malzemeye karşı doğal, kolayca boya pigmentleri emer. Sıvı kolayca içine ve lifler arasında ıslatın ve mekanik tutuş elde edebilirsiniz.

Polyester kumaş fiyatı diğer taraftan, sentetik bir malzemedir. Bu kolay ve dolayısıyla aynı mekanik kavrama elde edilemez almaz. Bu yardıma ihtiyacı, genellikle malzemenin üzerine kimyasallar “ısı mühür” boya şeklinde olur. Bunu yapmak için kullanılan ısı 260 ° C aralığında, genellikle 230 ° F vardır. Bu numaralara dikkat edin; Bizi uğrak geri gelecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın