Abiye kumaş

Abiye kumaş. 21. yüzyılda gelişen her şey gibi iletişimlerimizde gelişti. Görüntüye olan ilgimiz arttı ve dolayısıyla kılık kıyafet konusunda aşırı hassas olmaya başladık. Moda adı altında renk, desen, biçim en ve daha fazla ürünler ortaya çıktı.

HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43En moda gelişirse abiye modası da değişir ve gelişir. Özellikle düğünler ve özel gecelerde bayanlar tarafından giyilen abiyeler çok dikkat çekici biçimde bayanlarımızı süslemektedir. Abartının içindeki sadelik ile çok şık ve büyüleyici görünüm vermektedir. Şıklığının yanında pek fazla rahat olmayan bu ürünlerle gerek kumaş gerekse darlıkları gerekse de uzun kuyrukları ile giyen kişinin rahatsız eden unsurlardandır. Bu zor koşullara rağmen bayanlar tarafından baya ilgiyle karşılanan bu ürünler biz çılgın bayanlar tarafından çok fazla kullanılmaktadır.

Bu senenin abiye modası ise dar kesim mini gece elbiseleri, kısa kabarık gece elbiseleri, uzun elbiseler, dekolteli uzun elbiseler şeklinde sıralanabilir. Asimetrik kesimlerinde bir hayli hoş karşılandığı 2014 abiye modasında rengârenk modellerin daha çok sattı bir gerçek. Çiçek desenlerinin işe girmesiyle daha fazla seçeneğimiz olan abiyede kumaş yapısı ile hem şık hem de sevimli bir görünüm kazanma fırsatı bulabilirsiniz. Mini ve çiçekli modeller ile hem rahatlığı bulup hem de modayı takip etmiş olursunuz.

2015 abiye modası ve kumaş modellerine bakarak, uygun saç stili ve ayakkabı seçimiyle gideceğiniz bir özel günde gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın