Akrilik Kumaş Çeşitleri

Akrilik Kumaş Çeşitleri. Nem Yönetimi do nasıl insan deri ve giyim arasındaki hava alanıdır. Ne olursa olsun, hava sıcaklığı ya da giyen meşgul olabilir ne olursa olsun etkinliği olabilir, liflerin tipi ve kumaşın yapımı tamamen onun durumunu etkiler. Liflerin ve kumaşın yapımında türü doğrudan. parça kumaş -Kişinin iklimi etkileyen ve nasıl rahat belirlemek, ya da rahatsız bir kişi devreye girer hangi hava sıcaklığı veya faaliyet bakılmaksızın olan onun daha esneklik yeteneği nedeniyle, akrilik elyaf almak nem yukarı, öncelikle terleme nedeniyle oluşan ve nem buharlaşır yerden giysinin dış yüzeyine taşıyın. Böylece cildin kuru kalır ve takan rahat hissediyor.

Birisi nem emici etkili olmayan bir kumaştan yapılmış bir giysi giyiyor ise tersine, o kesinlikle çok nemli cilt nedeniyle rahatsız hissedeceksiniz. Böylece akrilik kumaş iyi nem yönetimi kumaş fiyatı. Nem Yayımı Testi nem dağılımı testinde, kumaşlar onların kuruma süresini değerlendirmek için kuru döndürülür. Tüm ucuz kumaşlar fiberin nem dayalı nem kendi yüzdesi yeniden başlatılır. Gibi pamuklu kumaşlar nem büyük miktarda yeniden ve aynı zamanda kuruması için uzun zaman alabilir, bu karşılaştırma için standart olarak kullanılmaktadır.

Pamuk ile karşılaştırıldığında çeşitli elyafların testinden alınan veri yüzde olarak ifade edilmiştir. Örneğin, naylon kumaşlar pamuk ve akrilik% 60 daha hızlı kuru mikro fiber parti kumaş alanlar. Pamuktan% 75 daha hızlı kuru Akrilik Elyaf Avantajları nedeniyle esneklik kabiliyeti ve diğer özellikleri, tüm dünyada kumaş tasarımcıları için giysiler üretimi için akrilik kumaşlar tercih edilir Tüm mevsim

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın