Alpaka Kumaş Çeşitleri

Alpaka Kumaş. Kumaş – sadece uzun elyaf kullanılarak yapılan sıkı dokunmuş kumaş, yün ya da yün-karışık iplikler penye. Kumaş sert, pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. iş elbisesi kumaşı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizGabardin bir yün kumaş bir örnektir. Bir ortak uç kullanımı erkek özel takım elbise olduğunu.

Alpaka Kumaş. Dokuma Kumaş – ipliklerin iki setten oluşan kumaşlar. İpliklerin bir kümesi, çözgü iplikleri, kumaşın uzunluğu boyunca uzanır. İpliklerin diğer dizi, dolgu veya atkı, çözgü diktir. Dokuma kumaşlar, birbirleri üzerinde ve altındaki çözgü ve dolgu iplikleri dokuma ile bir arada tutulur.

Kırışıklık Kurtarma – esneklik benzer. Bu, bükülmüş, kırışmış veya herhangi bir şekilde bozulmuş sonra geri dönen bir kumaşın yeteneğidir.

Alpaka Kumaş. Genel olarak, “bitirme” terimi, kimyasal, fiziksel ve hem de tüm operasyonların dokuma / örme makinesinden üretim sonrası kumaşa yapılan için de geçerlidir. Bu açıdan bakıldığında, İşlem genel olarak, yani, üç aşamada gerçekleştirilen işlem, çok geniş bir yelpazede olarak kabul edilebilir:

Kumaş Boyama, baskı vb olduğunu Renklendirme.kumaş renkleri HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Finishng bu tüketici için onları hazırlamak için kumaşların tedavinin son aşamasıdır.

Alpaka Kumaş. Bitirme daha kısıtlı görüntü tedavinin üçüncü ve son aşamada olmasıdır ve son kumaş ayrıldıktan sonra maruz kaldığı, ağartma ve boyama, temizleme dışında diğer işlemlerin sırası, bir “gibi terbiye basit bir tanımı verilmiştir dokuma tezgahı veya örgü makinesi. Tezgahın doğrudan kumaş çirkin. Birkaç bitim işlemleri uygulanır tüketici için cazip kumaş ve kabul edilebilir hale getirmek için. Bazı durumlarda özel bir yüzey, aynı zamanda özel son kullanımı için servis yapmak için kumaşa uygulanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın