Armürlü Kumaş

Armürlü Kumaş

Pamuk kumaş, bir armür armatür dokuma tezgahı üzerinde, doğal elyaftan dokunmuş bir malzemedir. Tezgahın Bu özel tip dokumacılar için bir emek tasarrufu sağlayan cihaz olarak geliştirilenarmürlü ..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz ve daha karmaşık Jakar tezgahı önünde. Armürlü dokuma tezgahı hareket hangi parçalarını kontrol eden bir armürlü olarak adlandırılan bir cihaz, kullanımı tezgâh. Armürlü dokumacı müdahalesi olmadan basit geometrik desenler oluşturabilirsiniz. Bu kumaş, genellikle perde, döşemelik ve yatak örtüleri kullanılmaktadır.

Pamuk armürlü kumaş kullanım sırasında dolanabilir bulmaktan hassas veya uzun şamandıra parçacığı olmadan nispeten dayanıklı, nefes alabilen kumaş. Pamuk, öncelikle oluşan selüloz neredeyse tamamen yapılmış güçlü ipliğinin üretilmesi, nispeten uzun bir elyaf uzunluğuna sahiptir. Bu kumaş aklamak kolay ve giyim kullanıldığında iyi nefes eğilimindedir, ancak kırışıklıklar eğilimli.

Armürlü kumaş gömlek, çocuk giyim, pantolon ve etek kullanılan kuşbakışı pike, gibi daha narin kumaşlar için, döşemelik ve kalın perdelerde kullanılan ağır tekstilden, ağırlık ve stilleri geniş bir yelpazede gelir.armütlü kumaş ..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Armürlü kumaşlar nedeniyle yumuşak el ve yüksek emiciliği, çocuk bezi ve bebek askılar yapmak için de popülerdir. Aşınma ve dayanıklılık bir endişe nerede düşük pamuk içeriği ve daha fazla polyester içeren  kullanılır.

Aynı ağırlığı diğer pamuk kadar aynı şekilde pamuklu armür kumaş bakımı. Makine yıkama armürlü sıcak su öğeleri  döngü sona erer ermez kumaş çıkarmadan. Sıcak sıcaklıklar büzülme veya boya kanaması neden olabilir. Pamuk armürlü kumaş kırışıklığı azaltmak için ütü gerekebilir. Tüm-pamuklu kumaşlar için nispeten sıcak demir kullanmak, ancak bazı polyester veya diğer sentetik malzemeler içeren pamuk armürlü için ısısını düşürür.

armürlü dokuma,armürlü kumaşlar üretimi,dokuma kumaş imalatı,armürlü kumaş nedir,armürlü kumaş ne demek,armürlü kumaş alanlar,parça armürlü kumaş alanlar,spot kumaş alıcısı,denim kumaş alanlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın