Artık Kumaşları Atmayın!

Artık Kumaşları Atmayın!

Renkleri, desenleri ya da çeşitleri ne olursa olsun evinizde bulunan kumaş parçaları ile son derece muazzam ürünler yapabileceğinizi biliyor musunuz?--.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bu yüzden küçük ya da büyük olduklarına aldırış etmeden evinizdeki hiçbir kumaşı atmayın ve onları değerlendirin. Evinizi süslemek ve pek çok malzemeyi bir arada kullanabilmek için mutlaka el becerilerinizin bir hayli gelişmiş olması gerekmiyor. Çünkü bu ürünleri yapmak büyük maharetler istemiyor. Sadece biraz malzemeye, bol miktarda kumaşa ve biraz da cesarete ihtiyacınız olacak!

Kumaşların yanı sıra kurdele, boncuk gibi malzemeleri de kullanabilirsiniz. Düğmeler de yine süslemelerde kullanabileceğiniz malzemeler arasında yer alıyor.--HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Ancak ana malzemeniz kumaş olduğundan bol miktarda farklı renklerde ve desenlerde kumaşlar edinmenizde fayda olacaktır. Ardından hayal gücünüzü ortaya koyarak evinizin genel atmosferine ve dekorasyonuna uyumlu malzemeler üretmeye başlayabilirsiniz. Örneğin ayakkabı kutularını kumaşlarla kaplayarak dekoratif kutular elde edebilirsiniz. Kapak bölümlerine kurdele takmanız ve bir de fikonk yapmanız halinde son derece şirin bir görünüm alacaklardır.

Mutfaklarınız için de muhteşem kutular yapabileceğinizi hatırlatalım. Karton ya da plastik kutuları kaplayarak çeşitli saklama kapları elde edebilirsiniz. Bu sayede bir yandan yeni mutfak malzemeleri edinirken diğer yandan mutfağınızın olduğundan çok daha hoş bir alana dönüşmesini sağlamış olacaksınız. Çalışma odası için çeşitli raflar da hazırlayabilirsiniz. Kullanmadığınız plastik sepetleri kaplayabilir ve son derece zarif birer dekorasyon malzemesine dönüştürebilirsiniz. Tüm bunlar için yalnızca kumaş kullanmanız yeterli olacaktır. Pek çok kişi kumaşlardan yastık kılıfları da dikiyor.

Siz de evinizi dekore etmek ve koltuk takımlarınızı daha enerjik bir görünüme bürümek için kumaş parçalarını bir araya getirerek kendi zevklerinize uygun kırlent kılıfları elde edebilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz yakınlarınız, dostlarınız ve komşularınız için de güzel hediyeler hazırlayabileceğinizi hatırlatalım. Tamamen hayal gücünüze bağlı olarak evinizde kullanmadığınız ya da eskimiş olan ürünleri de kaplayabilir, duvarlarınızı ve raflarınızı süslemek için minik kumaş aksesuarlar dikebilirsiniz. Bunun için kumaşlar konusunda büyük bir usta olmanız gerekmiyor. Sadece biraz dikkatli çalışır ve bir de kumaşlar arasında uyum yakalamaya çalışmanız yeterli olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın