Asetat Astar Polyester Astar

Asetat Astar Polyester Astar. Olarak bilinen ürün, tafta astar kumaş, astarları için en çok tüketilen sigara streç dokuma tekstil biridir. Asetat Astar kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBen içinizde kumaş tekstil başka bir katman ile ceketler var eminim. Bu dokuma tafta kumaşlar çoğunlukla% 100 asetat astar öğelerdir. Astar kumaş olan için kullanılan koruma, konfor, tasarım, görünürlük ve kolayca giysilerin giyen kaygan.

Tekstil Kumaş Astar

Asetat Astar Polyester Astar. Bunun yanı sıra asetat elyafı tekstil kumaş astar için içeriği de olabilir , pamuk , ipek, poliester, yün ya da karışık . Bu astar kumaş ve içeriği için kullanılır ne amaçla yön ayarlamak için gereklidir.

Astarlar ve Asetat Kumaş Ürünleri

Asetat Astar Polyester Astar. Giysi altında asetat kayma popüler asetat kumaş öğedir. Asetat temas halinde cilt ile iyi anlaşıyor. Çoğu şifon ürün veya ürün içinde balataları var. Bu kaplamalar aynı zamanda% 100 polyester gibi streç olabilir interlok astar ,veya% 100 naylon triko astar. polyester astar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizDeri veya kürk ceket ve ceketler gibi, bu astar öğeleri ve kaygan polyester, ipek veya asetat tekstil kumaş bir tür olması bir zorunluluktur  cep astarları cepler için.

Asetat Astar Polyester Astar. Sert örgü kumaş veya kabarık kumaş elbise hacim vermek için giysi altında kullanılır, ancak astar olarak kabul edilmez. Olarak bilinen yumuşak ağ yanılsama tül kumaş çok giysinin altına için dekoratif bir öğe olarak, aynı zamanda dış giyim için kullanılır ve.

  Asetat Elyaf

Asetat lifler edilir yapılmış kağıt hamuru. Asetat kumaşlar hızlı, kuru, iyi, iyi nefes asmak, ve hiçbir statik sarılmak verir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın