Ayakkabı Modası

Ayakkabı Modası

Ayakkabı genel görünümün en tamamlayıcı parçasıdır şüphesiz. 2014- 2015 ilkbahar- yaz modasında ise her yaşa her ayağa her amaca uygun ayakkabılar tasarlanıp bizlere sunuldu.

Kadınlar için tam bir çılgınlık olan ayakkabılar, bu yaz renk renk biçim biçim. Peki, her kadının rüyasını süsleyen o ayakkabı da neler mevcut bu sene? ayakkabı kumaşı . HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizDolgu topuklar ve platform ayakkabılar biraz daha geri planda kalırken, stiletto ayakkabılar daha ön planda. Stiletto ayakkabıların kullanımı biraz zor iken, görüntüsü ile tam bir ihtişam sunuyor bizlere. Özellikle iş kadınlarının tercih ettiği bu ayakkabılar, kadına ait özgüveni daha da arttırırken, görünüşüyle zarif bir hava da katıyor. Siyah diz üstü mini etek, gömlek ve ceketle tamamlanan stilettolar, tam bir tamamlayıcı.

Günlük kullanıma uygun olarak ise platform ve dolgu topuk ayakkabılar rahatlığıyla yine tercih edilmeye devam ediyor. Ayak sağlığı için stilettoya göre daha rahat olan bu ayakkabılar, her renkte ve desende üretilip raflardaki yerini aldı. Aynı zamanda dolgu topuk ve platform ayakkabıyı abiyede de kullanmak isteyenler bu sene de unutulmadı ve rugan modelleri üretildi. Lame ve dore tonlarda da yapılan ayakkabılar tuvalet, gelinlik gibi elbiselerin altına da uygun olarak üretildi.

Spor ayakkabılar da ise genel tarzların yanı sıra biraz daha yüksek boğazlı, kaba ayakkabılar ön plana çıktı. Mat tonların yanında fosforlu renklerle patlatılan ayakkabılar bu yaz çok dikkat çekeceğe benziyor.

Babet modasında ise yine her renk tonu kullanılırken, timberland tarzları da bu yaz yine revaçta. Aynı zamanda çiçek desenleri, geometrik desenleri de mevcut olan  babetlerin gündelik ve abiye tarzları da yine raflarda

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın