Baskılı Süprem Kumaş Baskı

Baskılı Süprem Kumaş Baskı. Eğer kumaş baskı içi yaptıktan düşünüyorsanız, dijital yazıcılar genellikle  kumaş fiyatı satmak için. Ayrıca mürekkep ve baskı yazılımı çalıştırmak için özel bir bilgisayar kür için ekipman satın almanız gerekir unutmayın.baskılı kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Biz üst gölge bez dokumacılarının tüm çalışma ve biz belirtilen kumaş ve teklif özel seçenekler eşleşebilir. Bizim ticari doğrultusunda kumaş tüm yangına puan ve 10 yıl garantilidir. Bizim konut kumaş çizgisi tasarım iltifat için herhangi bir dekor ve benzersiz desen ve renkleri maç seçenek sunuyor. Biz sektöründe geniş kumaş seçimleri biri teklif ve sürekli dünyanın dört bir yanından gelen kumaşlar ile güncelliyoruz.

Kumaş seçerken ilk iyi alan ve pozlama uygun açıklık oranını seçerek seçimlerinizi daraltmak için yardımcı olur. Koyu renkli kumaş vs bir ışık karar Sonraki. Sonra nihayet kalır kumaş seçenekleri sizin karar basitleştirmek için bir renk yelpazesi toplama. Buradan belirli parti kumaş alanlar detayları. Örgü ve tam renk maç da dahil olmak üzere kabul edilebilir  büyük boyutlu tonları göz önüne alındığında, 78 “veya daha geniş, mevcut kumaş rulo genişlikleri (genişliğinde 130 gibi bazı rulo dikkate alarak başlayabilir”) bu olmadığını görmek için kumaş dikme kaçınmak mümkündür.

Ayrıca sağ kumaş için arama başlangıç ​​noktası olabilir kumaş dokuma ve özel özellikleri kullanılan liflerin Kompozisyon, tüm uygulamanıza bağlıdır. Tarafından kumaş seçimi yapmak hakkında ayrıntılı örnekler için aşağıdaki adımları izleyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın