Baskılı Viskon Kumaş

Baskılı Viskon Kumaş. Hantal olmaktan giysi önlemek ve dikiş düzgün bir yüzey kazandırmak için baskılı viskon HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizdikiş çizgisinin altında kenarları düzgün kesmek için -% 100 yün. Sadece tropik olarak adlandırılır, bu yün ve sentetik herhangi bir elyaf ya da harmanlar içinde yapılabilir. Bu sade ve açık bir örgü vardır. Iplikleri sıkıca bükülmüş ve serbest hava dolaşımına izin vermek için dokunmaktadır. Bu hafif reklam yaz ve tropik giymek için ideal olduğunu. Bu açık bir renge sahiptir ve giyer ve çok iyi terziler. Tüller bir dokumada İpek, naylon veya pamuktan yapılmış, düğümlü veya leno ve bir dantel makinede yaptı. Adını Tulle, Fransa adını elde edilir ve ilk 1768 yılında tarafından yapılmıştır. Bir altıgen örgü vardır ve sert ve aklamak zordur. Bu narin, şık, çok serin ve abiyeler için kullanılan kumaş görkemli bir türüdür, ve düğünler. Aynı zamanda bale kostümleri ve düğün peçe için kullanılır.

Baskılı Viskon Kumaş. Tunik Stil – Basit bir slip-on ya da kollu ve genellikle diz uzunluğunda veya daha uzun olmadan yapılan giysi, belden kuşaklı ve bir altında veya dış giysi olarak giyilir.çiçekli viskon HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Baskılı Viskon Kumaş. Yaka – kazak için özellikle kullanılan yüksek, yakın-montaj, ciro yaka genellikle sade ama aynı zamanda dimi olan bir ipek kumaş. Bu vahşi ya da ekilmeyen böceklerinin yapılır. Bu, kaba, güçlü ve düzensiz ve donuk bir parlaklığa sahiptir ve oldukça sert. Birçok ve darbe ile kaba bir dokuya sahiptir. Bu, açık kahverengi renkli veya tan olup, çamaşır suyu zordur. Bu genellikle bir hatta boya rengi almaz. Bu iyi giyer ve aşınma ile seyir daha sert hale gelir. Biraz, ama bazı kadar değil kırışıklıklar. Genel olarak yün, aynı zamanda pamuk, suni ipek, ipek, keten ve sentetik imal edilebilir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın