Bayan Mont Modelleri

Elbiseler her gardırop kalp vardır. Onlar zamansız ve çok yönlü: Her stil ve her fırsatta için mükemmel bir elbise. O bayram olmalı, kişisel 3zevkinize zarif tasarımlı veya uygun detaylar ya dekore göre bir güzel kokteyl elbisesi. Ama günlük yaşamda harika elbiseler sahne ayarlamak olabilir. boş zamanlarında şık maksi elbise ya da ofiste klasik vardiya elbise – gerçek bir modacı onu en uygun olanı bilir. Yaz aylarında giyilen olamaz Elbiseler, sevimli örme elbiseler kanıtlamak. Onlar farklı şekillerde yorumlanmış ve aksesuarları ile harika kombine edilebilir. Hayatında çok özel anlar için, popüler gece elbisesi  edilir. Bu seksi bir dokunuş ekler ve ön plana en güzel yönlerini getiriyor.

Kıyafet sportif görünüm ve sağlam bir görünüm gerektirir gerekir. Kadife, tüvit, denim, katı pamuk ve uygun ayakkabı gibi Desenli kumaşlar duyurulur. İşte oldukça uygunsuz Örneğin, sandalet olur uzun bir yürüyüş ile, olayın türüne dikkat etmek önemlidir.

Gündelik

Bu terim serbest zaman ve casual anlamına gelir. Ama bu asla özensiz yapar. Bu terim çok bırakır yana, iş rahat ve rahat ozel daha ayrıntılı olarak tanımlanmıştır. Özel-casual büyük ölçüde özel sektöre eğlence ile ilgilidir. İş rahat genellikle iş yarı-resmi etkinlikler için gereklidir. 2İş rahat genellikle, smart casual veya Tenue spor şık sınırlı (yok kravat, ama hiçbir kot) ile rahat şıklığı

Eğer (yol uygun iş rahat) gibi gel. Bayan için Rabbine Sokak takım veya pantolon ve ceket kombinasyonu, kostüm vb: Bu terim ofiste gün önceden yıpranmış kıyafeti ifade eder. Son olarak, sadece işten sonra ekstra bir hareket yok demektir. Siyah kravat opsiyonel. Bu kodda, festival smokin veya koyu takım elbise bir seçim var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın