Denim Kumaş Çeşitleri

Denim Kumaş Çeşitleri

Son derece dayanıklı ve kaba bir kumaş türü olan denim kumaş bir Amerikan dergisi tarafından “ebediyen genç kalan ancak dünyanın en eskisi olan”---------HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz kumaş türüdür. Son derece köklü bir geçmişe sahip olan bu kumaş türü üzerine yapılan pek çok çalışma olumlu neticeler elde edilmesini sağlamıştır. Dolayısıyla her geçen dönemde tekstil sektörüne yeni denim türleri kazandırılabiliyor. Aynı zamanda bu kumaş çeşidinin renklendirme çalışmasının da kolaylıkla yapılabiliyor olması, açık ve koyu renkler olmak üzere istenen her türlü renk tonunun kumaşa kazandırılabilmesini de beraberinde getirmiş durumdadır.

Günümüzde renk, doku ve görünüm bakımından son derece farklı denim kumaş türleri mevcuttur. Bunların tamamının yoğun bir şekilde kullanıldığını söyleyebiliriz. Blue jean, siyah denim, blue blue denim, taşlanmış denim, black black denim, ağartılmış denim bilinen alt türler yani çeşitler arasında yer alır. -HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizElbette denim dendiğinde ilk akla gelen renk mavi olmaktadır. Ancak mavi de dahil olmak üzere her rengin her tonu rahatlıkla üretilebilmektedir. Kumaşın sıkı dokuma ile elde edilebiliyor olması ve aynı zamanda ince formda da üretilebilmesi hem yaz hem de kış mevsiminde kıyafet dikiminde gönül rahatlığı ile tercih edilmesini beraberinde getiriyor.

Özellikle spor giyimden hoşlananlar tercihlerini her daim denim kumaş kullanılarak üretilmiş olan pantolonlardan, gömleklerden, yeleklerden ve ceketlerden yana yapabiliyor. Hatta bu kumaş son yıllarda yazlık ayakkabı üretiminde de sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Aksesuar ve takı tasarımlarında dahi kumaşın kendisi ve aynı zamanda baskı yolu ile görünümü sıklıkla kullanılıyor. Haliyle denim hayatımızın her alanında mevcut demek yanlış olmayacaktır.

Kumaşı rahatlıkla bulabilir, en cazip fiyatlar ile satın alabilirsiniz. İnternet ortamında denim kumaş alanlar ve denim kumaş satıcıları şeklinde arama yaptığınızda karşınıza pek çok firma çıkacaktır. Firmalar arasından dilediğinizi seçebilir, iletişim bilgilerini de internet aracılığı ile öğrenebilir, bu firmalarla online olarak irtibata geçebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın