Denim Kumaş Kot

Denim Kumaş. Kumaş bir sosyal sorumluluk şekilde giysiler üretme hedefi bu başlattı sonra, şirket yüzde 100 organik pamuk üreten bir hedefi, belirlenen marka 2001denim kumaşlar  ......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz yılında başladı-olsun gitmek. Beş yıl hedefi oldu Şirket elde etti. Onların sonraki onlar karar, onların üretim süreci tamamen şeffaf yapmak olacaktır.

Böylece toplam şeffaflığın  iki yönlü bir çaba onların interaktif ile başlayan, başladı  Üretim Kılavuzu Her giysi tedarikçi, ulaşım detayları ve tesis denetimlerinde iletişim bilgileri, aşağı yapılır nerede. Müşteriler keşfedebilirsiniz 2013 yılının Temmuz ayında canlı gitti.

“Biz farklı bir şey yapmak ve basit, etkili, kullanıcı dostu ve en önemlisi şey dedi oldu müşteriye bir şekilde çabalarını iletişim kurmak istedim denim kumaş. “Bazı markalar şirketin web sitesinde tedarikçi listesini yayınlayacağız, ancak bu ne diyor?”

Giysi denim kumaş tüketiciler ile daha fazla bilgi paylaşmak çabalarında yalnız değil.denim kumaş ......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Denim Kumaş. Derneği, örneğin, onların üzerinde endüstri çapında tedarik zinciri hakkında ayrıntılı gider  Çevre Stratejileri sayfa . Ziyaretçiler SWA çevre hedefleri ve onlara doğru ilerlemenin yanı sıra, fosil yakıt kullanımı konusundaki azalmalara okumak vaka çalışmaları hakkında bilgi edinebilirsiniz, sera gazı emisyonları ve su yönetimi, hem de paydaşlar için raporlar.

Sürekli evrim ‘hedefine ruhu içinde, şeffaflık çaba ikinci aşaması gelecek olduğunu. 2015 yılında başlatmak nedeniyle “İzlenebilirlik” özelliği ile müşteriler, su kullanımı ile ilgili ayrıntılar da dahil olmak üzere, hammadde perakende bireysel yolculuğunu izlemek için her giysi üzerinde 20 basamaklı kodu kullanarak, daha derin gitmek mümkün olacak karbon emisyonları ve daha fazlası.

denim kumaş fabrikaları,denim kumaş fiyatları,denim kumaş üreticileri,denim kumaş nedir,denim kumaş üretim aşamaları,denim kumaş çeşitleri,denim kumaş adres,denim kumaş yenibosna

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın