Denye Kumaş – Astarlık Jarse

Denye Kumaş – Astarlık Jarse

Tekstil dünyasında, lif herhangi bir tür denyesi anlama ürün bir dizi uygun üretim için gereklidir. Denye kumaş, halı güneşlik malzemesi ve benzer ürünlerin oluşturulmasında kullanılan tek tek ipliklerHanHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz veya filamanlar elyaf kalınlığı belirlemek için kullanılan bir ölçümdür. Başlangıçta, kavram gibi doğal lifler, esas olarak uygulandı ipek ve pamuk . Zamanla, örneğin, sentetik lifler için kalınlık birimi suni ipek ve naylon aynı terimi ile tanımlanabilir geldi.

Iplik veya iplik tek tek liflerin kalınlığının bir ölçüsüdür olmak ile birlikte, aynı zamanda denye kumaş ağırlığının bir birimi olarak işlev görür. Ağırlık işlem için standart bir ürün yaratmak için kullanılacak malzemenin 9000 metre tartmak için. Bu, ağırlık gram cinsinden kaydedilir. Denye sayısı ne kadar yüksekse, malzeme 9000 metre başına gram sayısı da artar.

Denye belirli bir maddenin elyaf dayanıklılığını belirlemek için kullanılır. Liflerin ölçülmesi Bu işlem malzeme, belirli bir ürünün oluşturulmasında kullanılmak için uygun kuvvet ve doku olduğundan emin olmak için gereklidir. Örneğin, halı üretiminde kullanım için uygun olarak kabul edilir malzemelerin yüksek bir denye sayısına sahip olacaktır. Perdeler oluşturulması veya bir ceket kabuk kullanılacak olan maddeler, daha düşük bir sayısına sahip olacaktır. Esasen, denyesi sayısı düşük dik bir görünüm daha bitmiş ürün olacaktır.

Denye sayısını İzleme üreticileri mal üretmek için kullanılan hammadde söz konusu şirket tarafından belirlenen kalite standartlarını karşılamak için yeterince sağlam olacak emin olmak için yardımcı olur. Örneğin, sentetik yapılmış halı üreten bir şirket olefin elyaf halı üretmek amacıyla satın alınan her türlü iplik için belli bir denye gerektirir. ıuyHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizDüşük sayısı ile her şey gün-gün giymek iyi tutun olmaz bir alt ürün doğuracak ve çok kısa bir süre içinde değiştirilmesi gerekir.

Aynı şekilde, eşarp üreten bir şirket de lifler bitmiş ürün dik olması ve yumuşacık olacaktır sağlayarak, düşük denye kumaş sayısı var onların ürün yapımında kullanılmak üzere beklenebilir. Çok yüksek olduğu bir sayısı kalın malzeme ve yumuşak ve ipeksi olması beklenen bir aksesuar için uygun olacak bir doku üretecek.

Denye sayımları kumaş dayanıklılık ham elyaf ile üretilecek malzeme türü için uygun oranlarda olduğundan emin olmak için yardımcı olur. Yıllar içinde, yeterince denye ölçme yöntemleri kumaş için kullandığı daha fazla sayıda yaratılmasına yol açmıştır ki, daha karmaşık hale gelmiştir ki, şimdiye kadar tarihte. Sentetik, doğal veya ikisinin kombinasyonu olsun, denye sayar tüm dışarı tekstil verimli ve uygun ağırlık ve dayanıklılık ile üretilen sağlamak için yardımcı olur.

jarse astar,denye saranlar,astarlık jarse,astar satanlar,stok astar alan,spot tela alanlar,sekerli tela alan,stok eva alan,terlik malzemesi,astar kumasi,ucuz kumas

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın