Eko Moda Giyim

Eko Moda – Vadeli Serbest Ticaret şartlar altında çevre dostu süreçleri kullanılarak imal edilmiş şık ve şık giyim başvurmak için icat edilmiştir. organik kumaş ......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizEko moda giyim geri dönüşümlü giyim kullanabilir ve gibi hatta geri dönüşümlü malzemeler eko-kazıklamışlardı geri dönüştürülmüş plastik soda şişeleri üretti. Eko moda mutlaka organik elyaftan olmayan ve kimyasal hassasiyetleri olan insanlar için mutlaka sağlıklı değildir.

Eko-polar geri dönüşümlü soda şişelerinden yapılmış yumuşak kumaş. Eko-polar bir şey satın almak her zaman aksi depolama olarak kullanılacak yerin başka bir parça, tasarruf katkıda bulunmaktadır. Tabii ki, aynı zamanda eski soda şişeleri plastik giyiyor.

Eko Yün – toksik pire daldırma maruz değil, kimyasallar, boya, ya da ağartıcılarla ile tedavi edilmemiş ücretsiz aralığı dolaşım koyun Sheared. Eko yün, beyaz, gri ve siyah doğal tonlarda geliyor.toptan kumaş ..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Esneklik – hemen stres / gerginlik çıkarılmasından sonra orijinal uzunluğu, şekil veya boyuta dönmek için bir lif ya da kumaşın yeteneği.Elastin kollajen benzer ve elastik liflerin ana bileşeni olan bir protein.

Kabartma – kumaşın yüzeyinde kabartma silindirleri ve üretilmesi için ısı uygulaması yükseltilmiş ya da kabartma desen ile bir basınç işlemi.

İşlemeli – renkli konuları bir tasarım oluşturmak için kumaşın içine dikili olduğu bir kumaş veya giysi bir süsleme. Nakış elle veya makine ya da yapılabilir.

Nakış – renkli konuları bir tasarım oluşturmak için kumaş üzerine dikili olduğu bir kumaş veya giysi bir bezeme. Nakış elle veya makine ya da yapılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın