Erkek Kumaş Çeşitleri

Erkek Kumaş Çeşitleri. Ne olursa olsun, hafif bir azarlama vardır, sıkı dokunmuş, düz kumaş var. Bu poplin çok benzer, ve yumuşak, parlak, pürüzsüz yüzey çok şık kumaş yapmak. Çuha elbise ceket ve blazer altına giyilen gömlek için idealdir, tipik bir ince, daha hafif bir malzemedir. Onun hafif kilo da sıcak hava için idealdir; Ancak iplik alanlar yıl boyunca yıpranmış. Beni beyaz çuha biraz şeffaf olduğunu ekleyelim, bu yüzden parça kumaş alanlar onu giyen faktör. Yüksek kaliteli pamuklu kırışıklık kolaylıkla değildir; Ancak, ucuz notları yapmak. Genel olarak, çok iyi giyer ve elbise gömlek en resmi üretmek için kullanılır.

Erkek Kumaş Çeşitleri.  Kabartılmış:   sağlam bir renk elbise gömlek ararken, dimi düşünün. Onun tırmanmak, sıkı çapraz örgü bu kumaştan uzakta onun kumaş alanlar bir güzel dokulu yüzey verir. Örgü iyi asmak için izin verir ve çuha daha yumuşak bir kumaş yapar. Kesin bir artı.  Bu preslenmiş çuha gibi berrak bir görünüm yaptığı vermez, ama demir kolay ve kırışıklıkları direnir. HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz-Tüm dimi düz örgü aksine bir fark ön ve arka tarafı vardır, ve bir yüksek iş parçacığı sayısı vardır.

Erkek Kumaş Çeşitleri. Desenli dimi genellikle hafif iplik yapılmış, çok daha hafif bir ağırlık gömlek bekliyoruz edilir. Normalde çok iyi giyer, ve örgü kot pantolon ve elbise gömlek kumaş alan gibi giyim birçok türleri için kullanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın