Erkek Kumaşı Erkek Modası.

Erkek Kumaşı Erkek Modası. Erkek Giyim Benzer bir bölümü çocuğun giyim için yapılmış olabilir ve çocuğun mobilyalar gömlek, pijama,giyim firmları HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz
iç çamaşırı, çorap, elbiseler, kravat, el yemenilerle, kemer, jartiyer, boğar ve eşarp
vardır şefi olan benzeri eşyalar, kazak oluşan olarak çalışmak giyim genellikle tedavi edilir ve mayo. Böyle manşet bağlantıları, Çıtçıt, kravat klipleri ve sopa pimleri gibi Erkek mücevher (non-tekstil), aynı zamanda yaygın sınıflamasına dahildir.

Gömlek onlar giyilir için fırsat göre sınıflandırılabilir:

Elbise (iş, cadde için bir kravat ile giyilen özel giysiler ve yarı resmi giyim)

Erkek Kumaşı Erkek Modası. Elbise gömlek genellikle tüm beyaz, tek renkli ya da elimden vardır. İş shirt haki için, koyu mavi ya da karartılmış yaygın renklerdir. Spor gömlek, beyaz, katı renkli, ekoseler, çizgili ya da çek olabilir. Erkekler elbise gömlek boyutları 14 ila 17 çalıştırın. Standart boyutlarda giyemiyorum Erkekler ısmarlama gömlek satın almalısınız. erkek kumaşı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz
Kol uzunlukları 32-36. Oğlanın boyutları 3,4,5,6 çalıştırın ve 8,10,12,14,16,18,20 insizes gelir. Kol uzunlukları genellikle uzun veya kısa olarak tanımlanır.

Erkek Kumaşı Erkek Modası. Tüm pamuk ya da pamuk ve polyester karışımları yaygın olarak gömleklik için kullanılır. 2 x 2 x 76 144 sayısının pamuk, merserize ve büzülme kontrollü penye gelen gömlek için en kaliteli kumaş üretilir. Fakir sınıflarda şu zayıflık olabilir: çözgü ve dolum hem de 2 x 1 (iki katlı çözgü ve tek dolum) veya tek karde iplikler; 100 x 56 olarak saymak; az veya hiç merserize.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın