Erkek Moda Giyim

Erkek moda giyim

Erkekler her zaman için rahat kıyafetler tercih eder fakat bunu yaparken şık olmak ve farklı görünmek ister. Son zamanlarda en çok kullanılan beklenti kelimeleri iseerkek giyim modelleri HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz ‘cool’ görünmek. İşte tasarımcılar bu sene erkekleri coollaştırmak adına tasarımlara imza attılar.

Spor giyimde timberland ayakkabılar ve 1990’lı yıllarına ait ayakkabıların spor ayakkabıya uygulanmış şekilleri raflara konuldu. Converse tarzı ayakkabıların da oldukça tercih edildiği düşünülürse erkekler için bu sene alternatif geçtiğimiz senelere göre oldukça fazla. Kot gömlek, kot t-shirt kombinleri yine her zamanki gibi revaçta. Eşofman kombinleri ise bu sene biraz daha alışılmışın dışında modellerden oluşturulmuş.

Rahat giyimde ise daha sakin görünümlü erkekler bizleri bekliyor. Keten kumaştan yapılmış gömlekler yine keten pantolonlar ile birleştirilmiş ve hoş dokular ortaya çıkarılmıştır.

Erkeklerin en önemli aksesuarlarından olan kemerler de deri kumaş kullanılmış olup hayvan figürlerine sık yer verilmiştir. Derilerin yanında bu sene iplerden oluşturulmuş kemerler de erkeklere farklı bir hava katacağa benziyor.erkek giyim modası HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Ayakkabıların kemerlerle olan uyumu ise her ne kadar önemli olsa da 2014 yaz modasında bu uyum sizi rüküş yapabilir. Dikkatle tamamlanan renk tonlarının bile aynı kullanıldığı bu iki parçada artık uyumsuzluk uyumu bulunmakta. Birbirine zıt renklerle bütünlenen bu ikili bu yaz tam anlamıyla iki tezattan meydana gelmiş durumda.

Saatlerin önemli olduğu ise bu yazda unutulmamış birbirinden şık saatler tasarlanmış. Partnerinizle uyumu yakalamanız bile mümkün hale getirilmiş bu saatlerin çoğu artık uni-sex. Taş detaylarının erkek saatlerine de aktarıldığı bu yazda saatleri görünce çok şaşıracak ama bir o kadar da memnun kalacaksınız.

Bir diğer vazgeçilmez aksesuar olan kravatlarda ise tribal, geometrik ve global desenler kullanılmış olup, kol düğmeleriyle takım halinde üretilmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın