Gabardin Kumaş Fiyatı

Gabardin Kumaş Fiyatı. Aşınma dayanımı kumaşta bir giymek için gerekli kaç çevrimler (losyonları) ile ölçülür, ne kadar malzeme Gabardin Kumaş Fiyatıdöngüsü belirli bir sayıdan sonra aşınmış ve “double-losyonları,” bir ped geçen bir test yöntemi sayılarak edilir ileri ve geri kumaş üzerinde bunun bir delik giyer kadar. Her ileri geri geçiş çift ovmak.

Gabardin Kumaş Fiyatı. Boyutsal kararlılık deniz kapakların uzun vadeli görünümü ve işlevselliği için önemlidir. Kumaşlar germek ve zamanla kumaş alanlar,küçültebilirsiniz. Germe dokuma kumaşların gözenek boyutunu artırır ve üzerinden su anlaşılmak sağlar. Gergin kumaş sızıntıları yol açan, havuz su sarkma ve izin verebilirsiniz. Bazı uygulamalar boyutsal olarak kararlı olması, kumaşı gerektirmektedir; diğerleri germek gerekir. Esneme derecesi tekrar ölçülmesi, sonra, kumaş bir uzunluk ölçme zaman belirli bir süre için güç belirli bir miktarda uygulanarak test edilir. Daraltma kontrollü koşullar altında ısı uygulayarak ve benzeri karşılaştırmalı ölçümleri yaparak ölçülür. “Eğer vinil imal zaman bir dokuma kumaş ile karşılaştırdığımız zaman, bu germek değil işletme yöneticisi, tente ve deniz kumaşlar, diyor. Yani ölçümler ve kesme hatları oldukça yakındır. Zamanla, onlar da germek için gitmiyoruz çok kararlı bir seçenektir.

RENK VE SOLMA

Gabardin Kumaş Fiyatı.  Solmaz kumaşlar güneş ışığı, nem, atmosferik gazlar ve temizlik ürünleri gibi çevresel faktörlere maruz

Gabardin Kumaş Fiyatı
Gabardin Kumaş Fiyatı

kaldıklarında solmaya karşı.

Gabardin, sık sık takım elbise, palto ve pantolon giymek için kullanılan sert, sıkı dokunmuş bir kumaştır. Kumaşın yapımında kullanılan elyaf geleneksel olarak yorulmuştur kumaş alanlar, (bir yün ipliği), ancak pamuklu, sentetik veya karışık olabilir. Kumaş bir tarafta pürüzsüzdür ve diğeri çapraz yivli bir yüzeye sahiptir.

Gabardin Kumaş Fiyatı. Gabardin, yüzünde küçük yükseltilmiş diyagonal kaburgalar ve pürüzsüz sırtla dayanıklı, sıkı dokunmuş bir kumaştır. 1879’da icat edildi ve 1888’de patent alındı. Orijinal gabardin kumaşı sıkı dokunmuş pamuktan yapıldı; Günümüzde pamuk, yün polyester veya harman yapılmıştır. Mukavemeti ve dayanıklılığı açısından popülerdir.

Gabardin adı “gabardin” den gelir; Orta Çağ’dan gevşek bir kıyafet. Terim daha sonra yağmurluk ve iş elbiseleri gibi birçok koruyucu giysiye uygulanmıştır. Gabardin, ellili yıllarda erkeklerin “hafta sonları ceketleri” için popülerdi. Günümüzde yün gabardinin üst düzey erkek takım elbiseleri, özellikle de özel giysiler için kullanılmaktadır.

Gabardin Kumaş Fiyatı. Pamukta, rayonda sıkı dokunmuş, dimi ince kumaş veya yüzdeki hafif çapraz çizgileri ve yükseltilmiş bir dimi Gabardin Kumaş Fiyatıile harman. Yün gabardin, iş elbiseleri için yıl boyu bir kumaş olarak bilinir ve oldukça iyi giyilir. Açık dokusu vardır, sıkı dokuma, sağlam, dayanıklı, oldukça parlaktır,kumaş alanlar, ancak donuk bir görünüm elde edilebilir. Aşınmayla parlamak eğiliminde ve düzgün basması zor. Erkek ve kadın takım elbiselerinde, katlarda, yağmurluklarda, üniformalarda ve erkek gömleklerinde kullanılır.

Gabardin Kumaş Fiyatı. Gabardin, takım elbise, palto ve pantolon veya materyalden yapılmış bir giysi yapmak için kullanılan sert, sıkı dokunmuş bir kumaştır. Kumaşın yapımında kullanılan elyaf geleneksel olarak yorulmuştur (bir yün ipliği), ancak pamuklu, sentetik veya karışık olabilir. Kumaş bir tarafta pürüzsüzdür ve diğeri çapraz yivli bir yüzeye sahiptir.

Kumaş adını giyim eşyası olan gabardin’den alır; bu garnizon beline bağlanmış uzun, gevşek bir kıyafettir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın