Gabardin kumaş nereden alınır

Gabardin kumaş nereden alınır yaşlanmayan klasik arka tarih! Gabardinolmadan düzgün görünüyordu, tüm katılmak ve çalışmak kolay olabilir. Burada tüm bilgileri okuyunuz.

İkumas.gen.trlk en önemli haber – denilen hiçbir kalite, ancak stil gabardin! Yani, Gabardin kumaş nereden alınır birçok yüzü vardır: O iyi, o zarif kostümleri için tavsiye edilir. Kaba sürümleri için pantolon takım elbise sportif mont ve ceketler için uygun çok zor nitelikleri yapılır. Dokuma sırasında ortaya çıkan çapraz örgü yapısı: Bütün tipik. Saf yün, yün, pamuk, viskon, sentetik ve malzemelerin orada yapılır gabardin. Modern nitelikleri konfor ve bakımlı bir görünüm için elastan.

Pamuklu kumaşlar ekipman (işleme) daha fazla veya daha az bir bağlı çalıştırmak için, mutlaka kesmeden önce saf pamuk gabardin Yıkanmış. Buhar ile Saf yün Gabardin kumaş nereden alınır. Bütün nitelikleri biz ayrı kumaş kesim önce kat ve güneş mola gidermeleri öneririz. Keserken bu fraksiyon demir değil, tamamen düz yapabilir, bunu içermemelidir.

Dikiş hatları transfer:

Gabardin kopyalama ve izleme tekerleği ile mükemmel açıktır. Ama her zaman yalnızca yanlış tarafta kopyalama lütfen! Kopya kağıdı talimatlarına bakın.

Ütü sıcaklığı kalitesine bağlıdır. (Tercihen buhar ile) 2 ila 3 puan demir ayarı demir, yün ve yün ile Saf pamuk 2 puan ve buhar ayar demir ile karıştırır. Parlak noktalar 1oluşmaması için, her zaman acil bir bezle kumaş sağ tarafını kapsamaktadır. Saf sentetik ve elastik gabardin ile Bakım. Sadece (2 puana kadar) daha düşük bir ütü sıcaklığı tolere edebilir. Kumaş hurda ilk test edin.

Yerleştirin :

Hafif kumaşlar ve abartı ve üst yaka gibi ve buhar ütülü olmayan maddeler için küçük parçalar için, doğru Gabardin kumaş nereden alınır veya H 785 180. Yün veya yün ağır sınıflar için önerilir karıştırır. Dikin  yüklemek, sadece çok yoğun dokuma mikrofiber gabardin olarak, 70s 80s veya Evrensel iğneler tatmin gabardin için. dikiş uzunluğu malzeme kalitesine bağlıdır. Genel bir kural olarak, küçük dikiş ince kumaşlar (yaklaşık 2 mm dikiş uzunluğu), dikiş yaklaşık 2.5 3 mm, kaba katılar için uzunluk seti dikiş. Polyester dikiş  için kullanın.

1Önem Vermek bakım lif bağlıdır: pamuk, sentetik, ve birçok karışımlı kumaşlar bile 60 dereceye kadar nazik döngüsünde 40 derece, pamuk kadar yıkanabilir. Gabardin kumaş nereden alınır mont ve takım elbise ama onun şeklini kaybedebilir yıkarken çünkü iyi kuru, temizlenmiş olmalıdır. Hatta yün gabardin temizliği ile sırayla olduğunu.

Ekstra ipucu:

Çünkü ince çapraz yapısı, rengi açık bir sonucu olarak değişebilir. Yönü ile gabardin bu nedenle her zaman kesin, yani, tek bir yöne işaret tüm desen adet alt kenarları.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın