Giyim Moda Tasarım

Moda değişim zamanıdır 1960’larda en yüksek noktada. 1960’larda önce, kadınlar uzun kıvırcık saçları ve üstüne yerleştirilen büyük ölçüde aksesuarlı şapkalar ile birlikte,bayan giyim modası  HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz işlemelerle süslü elbiseler firar, vücut şekli vurgulandı çok sıkı korse ya da bel kemerleri giydi. Genellikle kıyafetler renk kadınlık ve zayıflık gösterdi pastel tonlarda olacaktır. Kadın yavaş haklarından eksikliğinin farkında büyüdü ve aktivistler oldu Ancak, giyim daha basit ve gevşek olarak değiştirildi;

Bu kadar heyecanla katkı çalışma uygun koyu renkler ve baskılar (ve hatta malzemenin farklı) yapılmış. Kadınlar çalışmak için rahat giyim yeni stiller teşebbüs ve özgürlüğü ifade etti. Çoğunlukla kadın olarak ABD’de yayıldı moda Bu tip eşitliğini ve haklarını kazanmıştır. Tasarımlar çiçek ya da puantiyeli baskı oluşuyordu Ancak, yeni kurulan moda stil hala çok feminizm gösterdi ve hiç kimse henüz sadece erkeklerin giydiği pantolon giydi. Etek boyları 1900 erken uzun sondaki karşılaştırıldığında büyük ölçüde kısalmıştır. ABİYE HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz1960’ların sonlarında, mini etek tanıttı ve kadınlar gibi kısa giysiler giymek için izin gerektiği konusunda büyük bir tartışmalı argüman kadar getirildi.

Böyle mini etek, uzun boğaz saç ve çan alt elbiseler Önceki moda trendleri, bu on yılda hala popüler oldu. Kumaş, polyester yeni bir türü tanıttı ve büyük ölçüde devam eğilimleri için tercih edildi. Mavi denim kot, 1970’lerde bir dolap-olması gerekir maddelerinden biri olmuştu. Etek Üç tip bu on yılda oluşturulan: iyi orta Buzağılar diz / midi-etek boyu üzerinde mini etek sürükleyerek 1900’lerin benzer etek akan. Bu süre boyunca, örneğin  gibi filmler ve televizyon insanların giymiş nasıl etkilemiştir.1970’lerin sonlarında moda ağır. Disco ve Rock ‘n’ Roll müziğinin yansır oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın