Giysi Tasarımı Giyim Tasarımı

Bugünün moda yönü var. Böyle şiddetli gereksinimleri ile biz her gün takım elbise yaklaşmak için kullanılan, ancak bazı ayrıntıları – Bir şapka, eşarp, çanta – sık sık unuturlar. Bu 02arada, çoğunlukla gerçek elbise takım elbise daha bir görünüm yaratıyor. Kolay kış: örme veya kürk şapka, fular. Ve yaz aylarında? Burada “oynamak” detay özellikle canlı olduğunu! . Bu arada, yaz aylarında, dolap üniformalı asarken sınav arkasında zaten ne zaman, özellikle alışılmadık, parlak, şık giymek istiyorum Yaz Panama – Burada ne gerek var! O, kendisine bir renk parlak nokta eklemek tamamlamak siluet, iki hafif ihmal, özgünlük verecektir.

Öyleyse, o zaman eğer, ama her zaman onunla uyarınca, tabii ki, o tasarlanmış olmalıdır ve daha sonra bir yaz gardırop veya birlikte dikilir. Kullanıcısının kumaş seçimi ile 01başlayalım. Bu şişmiş ama zor doku kullanmak en iyisidir. Tabii ki, kalın muşamba veya emprenye tente kumaş ne olmalıdır. Böylece paspas, patiska, denim, kadife çeşitleri ve malzeme çok hafif görünüyor F., 2 dikişli, onu teşvik – Bu korse yapılır (paralel dikişler 3 kat: pamuk orta yoğunluklu kumaşlar tercih etmek en iyisidir. Hatta) en sert ve dayanıklı. Işık tonları korkmayın, parlak renkler seçin -. Bir şapka yıkanabilir, sadece evde içinde değil, aynı zamanda tatile, 03tarla koşullarında, örneğin, deniz suyu yıkar pamuk çamaşır deterjanı daha kötü bir uygun rengi bulamazsanız, İstenen kumaş istenilen renge boyanabilir, ancak bu durumda boya boyalı ev şeylerin hızlı solmaya olarak doymuş kıracağı. Ve iyice durulayın malzemeyi emin olun.

Yani, işe almak! Biz ilk tam tüm detayları boy oranını ve boyutunu koruyarak, kağıt desen yapmak gerekir, “oturmak” değil, gelecekte sıcak su ile bez panama batırılmış gerçeği ile 0001başlar ve daha sonra gelecek  bir kağıt model almak için kendi yolunu yontma. Sadece stil ve yürütme seçimi doğru olduğundan emin olun, kumaş kesim başlayabilirsiniz. Önerilen rakamlara ayrıntıları dikiş payı olmaksızın verildiğini ancak unutmayın. Eğer kumaş dikiş güçlendirmeye karar verdiyseniz, sadece siperliği ve üst kısmında dikiş yerleştirin kenarına paralel, kendi saflarından halkaları bulunduğu Panama alanlarında unutmayın. (Daha büyük görüntü için Panama çizim desen tıklayın)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın