Ham Kumaş

Ham Kumaş

Pek çok kumaş gibi çeşitleri, pamuk ve denim kumaşlar edilebilir. Bu terim, sadece oluşturan elyaf anlamına gelir16......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz kumaş o örme önce bükülmüş ya da son ürün halinde imal edildiği bir süreç üzerinden gönderilir. İplik fiberleri bir oluşturur kumaş için idealdir, genel olarak daha dayanıklı ve daha yumuşaktır birçok giyim ve keten kumaşlar.

Giyim

Modern bir seçenek olarak, ham kumaş hala yumuşak bir doku için arzu edilir. Dayanıklılık da böyle haki pantolon ve keten gibi, erkekler için yıkanabilir ceket gibi kolayca giyinmiş gündelik giyim üretimi için mükemmel bir seçimdir. Bu seçeneklerin yanı sıra ham kumaş genellikle kız ve erkek her ikisi için basit okul üniformaları üretiminde kullanılır. Malzemenin dayanıklı doğası için bakımı çok daha kolay hale getirir, ve okul yılı boyunca şeklini korumak için formasını yardımcı olacaktır.

Bu gündelik giyim söz konusu olduğunda, ham kumaş genellikle tank üstleri, T-shirt, ve birçok kişi sıcak havalarda lehine parlak ve renkli kısa kollu düğme aşağı gömlek bir dizi için kullanılır. Üstleri ile birlikte gitmek için, bu kumaş genellikle kot pantolon için genelde tercih edilir şort, yapmak için kullanılan kumaş artık çoğu diğer denim kumaşlardan daha sürebilir.

end-......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizEvin etrafında, ham kumaş gibi öğeler için kullanılan olabilir yorgan örtüleri, masa örtüleri, keten peçete ve yastık kılıfları. Rahat battaniye bazıları bugün ev dekorasyon sık kullanılan yapılır kumaş yumuşak hissi ile istenen bir görünüm birleştirerek,. Banyo ve el havlusu da yaygın yapılır kumaş nedeniyle dayanıklı ve yumuşak doğaya.

Kumaş ham pamuk kaba hissediyorum alarak ve dokunma pürüzsüz yapma aracı olarak Ortaçağ’da kökenli. Esasen, bu üretilmesi için işlem kumaş daha sonra dokuma bir daha ince iplik, oluşturmak için, bu tür bir çıkrık yanı, bir eğirme yöntemi ile ilgili ham kumaş. Bükülmüş pamuk kesinlikle cilde daha hoş olduğu, yumuşak dokunuma sahip oldu, ve lifler aslında daha yoğun ve daha büyük bir kuvvet ölçümünü sağladı. Giysiler için yapılan malzeme genellikle uzun bir süre katlanmak zorunda bir süre içinde, bükülmüş kumaş kesinlikle bir avantaj oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın