Hint Kumaşı Kumaş Alanlar

Hint Kumaşı

Bollywood filmlerinden ve en çok deyimlerden aklınızda kalan bu kumaş
gerçekten deyimdeki anlamıyla bulunmazdır. Hindistan da parlak renkleriyle kadınları süsleyen bu parça 6 metre uzunluğunda ve dikdörtgen şeklinde üretilir. hint kumaşı - HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizÜretimi ile dünyanın en pahalı örtüleri arasına giren bu örtü değerini Hint ipeğinden alır. İyi kalite bir Hint kumaşı sahip olması kolay bir ürün değildir onu ancak kendi üretim yeri olan Hindistan da bulabilirsiniz.

Ülkemizde kimlerde mi görebilirsiniz ülkemizde yoga meditasyon ile ilgilenen bunun eğitimini veren hocalar tarafından daha çok kullanılır. Onların sâri adını verdikleri bu örtüyü giyinmek Hintli kadınlar için saniyelik bir iş. Farklı giyinme yöntemleri de vardır. Giyinmekten kastimiz vücutlarına dolamak tabi eğer elde edebilirseniz yazlık elbise modellerine göre tasarlayıp dikebilirsiniz. İpek bir elbiseyle dolaşmak sen rahat hem estetiktir.

2014 yılının modasına dünya çapında göz atarsak aslında hint kumaşları - HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizHint ipeği namı diğer kumaşı yavaş yavaş oturduğu tahtı görebiliriz özellikle Hintli modacılar tarafından değeri biline bu kumaş pek çok Hint filminde ön plana çıkmıştır. Çünkü bu parça sadece bir kumaş değil büyük ve rengârenk bir kültürün yansımasıdır. Ülkemizde değerini bilen modacılar tarafından ithalatına yardım edilmekte ve sosyetede özellikle kendini göstermektedir. Bu kumaşın tek kullanılmadığı alan aslında erkek kıyafetleridir genelde kadınlar tarafından temsil edilir. Onların sar adını verdikleri malzeme de yine Hint ipeğinden yapılan benzer ama oraya göre daha

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın