İç Çamaşır Kumaşı

İç Çamaşır Kumaşı

Artılarını ve eksilerini mikrofiber iç çamaşırı genellikle uyum, kumaş, ve performans odaklanmak.pl13HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Spora veya dışında çalışma için iyi bir seçim yapabilirsiniz, bu kategoride iç çamaşırı genellikle çok nefes ve fitilleri çabucak nem. Birçok kişi de rahat bulabilirsiniz. Mikrofiber her zaman uydurma sıkı veya başka türlü anlamaya saran giysiler altında giyen en iyi seçim değil mi anlamına gelir, ancak biraz kalın olabilir. Tipik olarak, çok sentetik malzemeler tamamen yapılmıştır. Cilt hassasiyetleri olan kişiler ile yapışmasını daha iyi olabilir pamuk veya diğer doğal lifler ve sentetik üretim çevresel etkileri konusunda endişe bireyler bazen daha çevre dostu bir şekilde yapılmış giysi.

Çoğu zaman, kumaş lifler de su püskürtmek. Bu tasarım genellikle, ama bazen de lifler ‘kimyasal yapısının bir faktördür. Pamuk veya diğer bitki-temelli liflerin aksine, çoğunluğu absorbe nem çoğu sentetik lifler uzak su molekülleri itin. Sonuç olarak, mikrofiber iç çamaşır kumaşı hassas ve cilt bırakarak, ter ve diğer nem eğilimi kasık bölgesi kuru20120HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz. Bu esneklik özellikleri pamuk veya diğer iç çamaşırı kurmak kokuyor çok nemli, ıslak ortamlarda gelişirler bakteri ile ilgili olduğundan çok, kokuları azaltmak eğilimindedir.

Bu su itici özellikleri de malzeme yıkama sonra nispeten çabuk kurur demek. Yoldayken çamaşır yaparken gezginler genellikle bu yararlı buluyorum ve elektrikli elbise kurutucular kullanarak söz konusu olduğunda da enerji tasarrufu sağlar. Çoğu durumda, iç çamaşırı kumaşı damla kuru olacak bir saat gibi kısa bir sürede.

Micofiber iç çamaşır kumaşı konforu kitleye bağlı olarak, bir profesyonel ya da aleyhte olabilir. Diğerleri onun biraz tatsız bulurken Birçok kişi, giysi bu tür nedeniyle şık, serin hissediyorum çok rahat buluyorum. Bu kategoride en çok iç çamaşırı bazen dokunmak neredeyse kaygan olma noktasına, çok düzgün.

1 yorum

  1. Kumaş bu tür yapılmış giysileri de koşucular için iyidir.İnsanlar bunun farkında değil ama cildinizin yanındaki tutarsanız ter içinde tuz cildinizi ham ovmak olabilir. Bu bir döküntü neden, hatta, uzun mesafe koşucu, cilt kazınması olabilir. Fitilleme giyim uzak deri hem de nem tuzu çeker.
    Onlar olsa çok daha pahalı sıradan kumaşlardan daha olabilir. Doğal ama sentetik malzemeler ile aynı özelliklere sahip olduğu için Merino özellikle iyidir.Nem esneklik pijama hastalık ya da yaş ile yatalak millet için bir nimettir vardır. Bir ağır gece ter standart pamuk pijama sefil bir durum oluşturabilir.

Bir yanıt bırakın