İç Giyim Modası

İç Giyim Modası

İç giyim, hem erkeklerin hem de bayanların ilgisini cezbeden bir sektör. Özellikle son yıllarda değişik kumaş, desen ve modellerle iç giyimdeki çeşitlilik genişlemekte. İç giyim konusunda dikkat edilmesi gereken kilit noktalar var. Bedenin görünümünü düzgünleştirmek, kusurları kapatmak konusunda iç giyim bize çok yardımcı olur.

Gerek kumaş türü gerek model bu anlamda yardımcı olma konusunda anahtar. En basiti aklımıza gelen küçük göğüsleri büyük göstermek için destekli sütyenler kullanarak, büyük göğüsleri de küçük göstermek için toparlayıcı sütyenler kullanarak daha orantılı bir görünüm kazanabiliriz. Mide kısmı toplu olanlar için mideli sütyenler bile bulunmakta. Ayrıca külot seçimi de kıyafetlerimizin en büyük tamamlayıcısı. Kıyafetimiz üzerinde görünen çizgiler kötü bir görüntü oluşturmakta bunun önüne geçmek için de g-string külotlar tercih edilebilir. İç ve dış giyim malzemelerinin birbiriyle ters düşmemesi gerekir. İç giyim ile dış giyim kumaş türü birbiri ile uyuşmadığında oluşabilecek kazalara davetiye çıkaracaktır. 70’li yılların şort tarzı düşük belli külotları bu ara çok moda ve erkekler tarafından da şık bulunmakta.

Erkeklerle yapılan bir anket araştırmasında bayanların kendilerinin oluşturmaya çalıştığı kombinler yerine takımlar daha şık olarak algılanmakta. Ayrıca erkekler için seksi ve adi ayırımı da önemli. Özellikle saten ürünler renk olarak kırmızı tercih edilmiş olsa bile seksi değil adi olarak algılanmakta. Unutmayın iç giyim kadınların gizli desteğidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın