İnterlok Kumaş Fiyatları

İnterlok Kumaş Fiyatları. Biliyorsunuz atkı örme kumaşlar yerine kurslara dik diyagonal interlok kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizolmak için neden eğilip örme döngüler bir eğilim vardır distorsiyon hangi neden belirli boyutsal değişime eğiliminde olduğu bilinmektedir. Diğer bir deyişle için 90 derece farklı bir açısal bir ilişki içine bir kumaşın ve sırasında döner asimetrik ilmeklerin örgü kumaştan oluşur. Bu tek jarse dokuma kumaşlar çok yaygın bir sorundur ve gri yıkanmış veya bitmiş durumda mevcut olabilir ve estetik ve triko fonksiyonel performans hem de belirgin bir etkisi vardır. Yüzünde sayaç arkasında bir dengeli çünkü Ancak, interlok ve örme görünmüyor.

İnterlok Kumaş Fiyatları. Bir dizi faktör tespit edilebilir, bu sarmallık üzerinde etkisi var. Diğer faktörler değişken Ama eğer bir faktörün etkisi anlaşılamaz. Bu kağıt diğer faktörlerin farklı koşullarda sarmallık tek faktörün rolü ile ilgilenir. Bu diğer faktörler değişken olmasına rağmen sarmallık üzerinde doğrudan etkisi olan yeni bir faktör ortaya çıkarmak için teşebbüs edilmiştir. Yeni etken sarmallık başka iki faktör çarpılır bir versiyonudur.

interlok kumaş fiyatı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizİnterlok Kumaş Fiyatları.  Yuvarlak düz örme kumaşlarda boyutsal bir bozulma veya iğne çizgileri denilen ilmek boyuna satırlar, kumaş gerçekten dikey bir çizgi işgal olmalı ve her zaman dikiş çapraz bilge kurslara dik olmalıdır. Kurslar yüzey şeklinde görünür bir açı oluşturan sağa veya sola eğrilik için olmayabilir durumda ve birçok kez, sık sık. Bu geometrik kusur yuvarlak kumaş örme adlandırılır olmuştur. Aşağıdaki resim, normal döngü pozisyonda ve çarpıklık sahip kumaş gösterir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın