İpek Jakarlı Kumaş

İpek Jakarlı Kumaş

İpek jakarlı ipekler kumaş bir ışık ve karanlık bir etki oluşturmak için mat ve yansıtıcı konuları kullanarak, çeşitli dokuma desen sunuyoruz. Jakar başlangıçta bir renk oluşturulur ancak bu etki ,ewHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz brokar benzer. Bunlar genellikle ağır ağırlık ve daha yoğun dokuma vardır. Desenler genellikle çiçek desenlerini vardır.

Bu ilave boyut serbest form boyama için özet için bu kumaş mükemmel yapar . Bizim Cep Telefonu ve Cam Olgunun bazıları gibi birçok Zarf Torbalar jakar yapılır .

İpek Kumaş

İpek Fantezi iplikli k ile bir düz örgü kumaş. Bu sert  tafta gibi eli var ve genellikle parlak renklerde boyanmıştır.

İpek genellikle şık akşam önlük ya da yarı – monte yelek ve giysiler içine yapılır. Kumaş strese iyi ve kolayca dolaştığı etmez çünkü. Ama emin tarzı çok takılı olmadığından emin olun.

Genellikle sıyrıkları karşı edilmesi önerilir. Ancak, çoğu ipek gibi genellikle olumlu sonuçlar yıkayabilirsiniz. Sadece dolaşması önlemek için ilk ham kenarları sürfile emin olun. Yıkama tercih olabilir  hangi kumaş onun sertlik bazı kaybetmek yapacak ve aşırı boya uzakta yıkanır gibi renk yumuşatır .

İpek Noil Kumaş

İpek telefi penye ve bu yüzden birçok diğer ipek kumaş gibi parlak değil tarak sonra  liflerden oluşur. Noil pamuk benzer ancak deri karşı ipek yumuşak hissediyorum vardı . Ayrıca pamuk, daha iyi örten ve kırışıklıklar direnir , bu nedenle seyahat ederken mükemmel bir seçimdir .weHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Bu nazik ve alçak kurutulmuş yıkanmış makine olabilir ama bu bir soluk bak ” yıpranmış ” neden olacaktır. Eğer parlak renkleri tercih ederseniz  kuru temizleme ya da el yıkama.

İpek Pamuk Voile Kumaş

İpek pamuk vual ve genellikle ipek iplik ve pamuk ipliği karışımlardan oluşan yumuşak, saf kumaştır. Terim Fransızca geliyor ve peçe demektir. Çünkü onun hafif kumaş çok yumuşak mobilya kullanılır . Sıcak ülkelerde tam uzunlukta perde tül ile yapılan ve pencere tedaviler ve hafif üst bluz olarak kullanılır.

İpek pamuk vual desen ve renk yelpazesi mevcuttur. İpek pamuk vual kumaş çoklu katmanlar ya da ikinci bir malzeme üzerinde koydu ya , elbise yapımında kullanılır. Voile de elbise yapımında kullanılan ama ipek şifon gibi sırf çok değil ipek şifon , çok benzer .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın