İpek Kumaş Fiyatı

Fransız ‘ipek deri şişman, ince çapraz kaburga ile yumuşak ipek. Saten yüzeyli bir orta ağırlıkta kumaş, gibi görünüyor ama bir orta sert örtü vardır. Akşam giymek, gelinlik ve şık elbiseler kullanılır. Kolayca diker, ama iğnelenme izleri bırakır. Ham İpek. Sürekli filamentler edilmiş hiçbir ile ipek, sarılır gelen kozalar ama işlenmemiş ve hala içeren vardır serisin.ipek kumaş v

İpek İplik sarılır, ya da filament , ipek  kumaş alan yerler en kaliteli iplik ve çok beyaz ve parlak gibi sadece bu çile işlemi için kullanılabilecek mükemmel bir şekle sahip. Parti kumaş alanlar denetlenmeli ve sıralanır yumuşatmak için ılık suda ıslatılır sakızlı serisin. Tek bir gelen ipek iplik koza yalnız başına kullanmak için çok ince, bu nedenle bireysel filamentler 6-20 arasında kozalarının çok küçük gözünden yolculuk, aynı zamanda sökülmüş edilir. Yumuşatılmış serisin  kurur sertleşir ve bir insan saçının boyutunu iplik olmak için birlikte ipliklerini bağlar ipek çoğunluğu büyük sanayi tezgahlarda kaynağı.

Özgü ezerek ya da (örneğin, asetik asit ve formik asit gibi), organik asitler ile muamele edildiğinde bir ses ipek edindiğini hışırtı. Kat fiber parti iplik alanlar bir yapışkan protein malzemesi filamentleri onlar ipek böceği uzatılır gibi. Bu sakız yapıştırdığı filamentleri oluşumunda ipek ve birlikte yardımcıları kozasından ve ağız parçası üzerinde tükürük bezleri veya ipek bezleri.

Bu kumaş dokunmuş olan yabani ipek ve şantuk ve ince bir parlaklık ile birlikte geliyor bir kumaş renginde n farklı renkte çözgü ve atkı iplik ile bir renkli ya da yanardöner görünüm yapmak kadar.

İpek Yolu, ya da ağırlıklı olarak bugünkü parti kumaş alanlar bağlayan Avrasya kıtasının çeşitli bölgelerinde yoluyla ticaret yollarının birbirine bağlı bir dizi verilen bir isimdir. Bu karada ve denizde üzerinde 8,000 km (5,000 mil) uzanır. İpek Yolu üzerindeki ticaret Çin, eski Mısır, Mezopotamya, İran, Hindistan ve Roma büyük medeniyetlerin gelişiminde önemli bir faktör olduğunu ve temellerini atmaya yardımcı modern dünya için.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın