İstanbul Merter Kumaşçılar

Merter Kumaş. Sık dokunmuş bez kaplama mevcut en iyi kaplama olduğunu ve penye iplikten yapılmıştır ve 200 sayısı vardır karde kaplama 180 sayısını olan bir yumuşak, ipek gibi hissediyorum vardır. İplik sayısı 180-100 genellikle değişir.kumaşçı. HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Performans Kumaşlar – Böyle nem yönetimi, UV koruma, anti-mikrobiyal, termo-regülasyon ve rüzgar / su direnci gibi fonksiyonel nitelikleri sağlamak nihai kullanım uygulamaları, çeşitli kumaşlar.

Merter Kumaşçılar. Biraz dış giyim daha kısa ve genellikle bir karıştırdı, pilili ya da dantel kenarı ile yapılan, genellikle bir eteklik.

İstanbul Kumaşçılar– kumaş veya dantel kumaş kenarı boyunca zarif, dokuma döngüler dar bir satır bir kenar ya da bitmiş bir oluşturmak için üretilmiştir.

Parçalı – kadar bir yorgan gibi, giysi oluşturmak üzere bir araya malzeme birkaç adet dikiş tarafından oluşturulan bir bakış.

Düz Dokuma – temel örgü, çözgü basit bir alternatif örgülü tarama kullanan ve iplikler dolum. Lif her tür yapılmış iplik Her tür bir düz örgü kumaş halinde imal edilebilir.

Merter Kumaşçılar. Örgü Kumaş – çapraz iplikler sağlam bir dizi geçiş tarafından yapılan bir ince kumaş, böylece her bir şerit üzerine veya alternatif olarak diğer standların bir ya da daha altına geçer. Genellikle ayakkabı bağcıkları ve jartiyer kullanılır.kumaş çeşitleri. HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Merter Kumaşçılar. Örgü yünleri. Başka bir iplik ile kaplı bir iplik. Katlanmış ipliğin – birlikte tek bir operasyonda, iki veya daha fazla tek ipliklerin bir iplik büküm. Pliseler – Pamuk, suni ipek ve mal bölümlerini ya her yerinde ya da görünüm olarak gofre benzer bir kabarmış etkisi veren çizgili küçülür bir kostik soda çözeltisi ile muamele edilmiş diğer kumaşlar. Islak bir bitim işlemi ile üretilen bu kumaş krep benzer dokuma  bir görünüme sahiptir. Bu kırışık ya da yıkandıktan sonra kaldırılmış olabilir veya olmayabilir. Bu, kumaş kalitesine bağlıdır. Ütülenmesi gerek yok, ama böyle bir etek gibi bir çift kalınlığı, biraz gerekiyorsa kumaş iyice kuruduktan sonra, bu yapılmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın