Kalem Etek Modelleri

Doğrudan kalem etek – evrensel bir şey. Bir etek takım elbise hemen hemen her doku diker. Sadece o farklı bakacağız.

3Parlak aristokrat ve saten, saten, ipek, bir tür – kadife, süet, deri süet, deri ve kürk.

Verimlilik ve titizlik kalem etek kostüm kumaş, gabardin, krep verecektir. Demokratik ve spor o kot, kadife, sahte süet ve deri bakacağız.

Romantik ve rüzgarlı tür – georgette olarak, krep Georgette, krep, dantel kumaş. Ev ve konforlu – triko, pamuk, keten performans.

Sadece dikmek başlıyor Ama eğer, o zaman kalem etek bu kumaşlar seçmek daha iyidir:

Hafif ve süreç kolay;

2Dikiş sırasında germek veya çözgü etmeyin;

ayar desenini gerektirmez;ucuzdur.

Bu kriterlere uygun en iyi:

krep kumaşlar;

Takım elbiselik kumaş;

gabardin;

daha iyi ışık ve orta yoğunluğu denim;

kalın pamuk;

keten içerir.

1Ben kostüm kumaş ilk eteğini yapmak tavsiye ederiz. Tipik haliyle, bu tür kumaşlar doğal liflerden% 80-95 ve% 5-20 suni ipek, Dacron, naylon, polyester, ve daha küçük, daha fazla direnç ve dayanıklılık katlama yün, pamuk kumaşlar veren diğer katkı maddelerini içerir. Bunlar, “seçici” olmayan nispeten pahalıdır ve günlük kullanım için uygundur, kullanımı kolaydır.

İlk dikiş etek kadife, kadife, kadife, ipek, saten, şifon, doğal ve yapay süet, deri, kürk ve benzeri kumaşlar gibi böyle sofistike kumaşlar almayın.

Çöp ve gelen seçim dokularında aynı yatay düzlemde tekrar kafes şerit veya parçalar halinde. Bu kumaşlar ile biz biraz sonra çalışmak, orijinal dikiş becerileri ulaştığında.

Kesen bir ipucu olmadan tek renkli bez – Bizim ilk etek için en iyi seçenek.

Bir sonraki derste, sen ve ben ölçümleri alacak. Bir teyp, dize uzunluğunu ve bel çevresi, not defteri, kalem, cetvel veya plastik klasörü, hesap makinesi ve iyi bir ruh hali daha bir buçuk kat hazırlayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın