Karbon Fiber Kumaş

Rayon kumaş en selülozik temel pamuk ya da başka doğal selülozik elyaf benzer birçok özellikleri katkıda bulunmaktadır. karbob fiber kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizRayon nem emici (fazla pamuk daha) olduğunu, nefes giymek için rahat ve kolaylıkla canlı renklerle boyalı. Bu statik elektrik kurmak değil, ne de hap karbon fiber kumaş, kısa, düşük-ipliklerin yapılır sürece.

Rayon karbon fiber kumaş en selülozik temel pamuk ya da başka doğal selülozik elyaf benzer birçok özellikleri katkıda bulunmaktadır. Rayon cilde yumuşak, rahat ve orta kuru mukavemet ve aşınma direncine sahiptir. Diğer selülozik elyaf gibi, kırışmasına anlamına gelir ki, esnek değildir. Rayon pamuk göre biraz daha az ütü sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. Bu silver ve termitler tarafından saldırıya olabilir, ancak genellikle böcek hasarı direnir.
Bu küf olacak, ama bu genellikle bir sorun değildir. Rayon güçlerinden biri, çok yönlülüğü ve maliyeti, parlaklık, yumuşaklık veya emicilik ve sonuçta konfor için diğer sürelerini azaltmak için birçok lifler bazen kolayca uyum yeteneğidir reyonları kolayca gibi merserizasyon (direnci küçültmek), ve kalıcı basın olarak bitirir alır.

Rayon karbon fiber kumaş asitler ve alkalilere ve genellikle lif kendisi ağartıcılarının zarar değil orta dirence sahiptir; Bununla birlikte, kumaş kullanılan boyalar renk değişimi meydana gelebilir. Bir selülozik elyaf olarak, suni ipek yanacak, ancak alev geciktirici yüzey uygulanabilir.fiber kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Tüketiciler rayon karbon fiber kumaş lifinden yapılmış kumaşların doğru kullanımı ve bakımı ile ilgili çeşitli uyarılar farkında olmalıdır. Düzenli veya viskon stabilite kaybı veya küçültmek veya ıslakken kolayca germek için eğilimi sonucunda, düşük ıslak mukavemetine sahiptir. Reçine ile muamele edilmiş suni ipek bazen bir başarı ile yıkandı, elle ya da makine olabilir, ancak normal rayon normal görünümünü ve şeklini korumak için kuru temizleme gerektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın