Kaşmir Kumaş Kaşe Kumaş

Kaşmir Kumaş (Keşmir) – Tibet, Moğolistan, Çin, İran, Irak ve Hindistan Keşmir keçi yumuşak, yumuşacık çalılar elde edilen lüks bir lif.kaşmir kumaş ..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz En sık kazak, şal, takım elbise, mont ve elbiseler kullanılır. Elyaf, silindirik yumuşak ve ipek ve yün gibi daha başka bir saç lifi daha hızlıdır. Bir çok yumuşak ipeksi yüzeye sahiptir ve ağırlığı çok hafif. Çünkü son derece yumuşak tüylü bitirmek zor aşınma değildir. Doğal elyaf, beyaz, siyah, kahverengi ya da gri ama tonları çeşitli öldü edilebilir. Farklı ağırlıklarda geliyor.

 Kaşe Kumaş. Pamuk, ipek, ya da üretilen liflerden yapılmış, ancak en sık pamuk edilebilir bir düz dokuma kumaş. Bu renkli bir çözgü (genellikle mavi) ve beyaz dolgu iplikleri içermektedir. Tipik bir düz örgü zeminde düz örgü veya armürlü tasarımlar vardır ve boyalı çözgü ve beyaz veya ağartılmamış dolgu ile yapılır. Karde ve penye iplikler kullanılır hem de. Beyaz bir kumaş kenarı vardır. kaşa kumaş alanlar ..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBazı kaşe beyaz ve renkli çözgü alternatif ile dokunmaktadır. Doğal bir “soluk” bir görünüm ve çok yumuşak boyama vardır. Bazı çizgili, çek veya işlemeli ile yapılır. Pürüzsüz, güçlü, sıkı dokunmuş, yumuşak ve hafif bir parlaklık vardır. Bu, iyi giyer dikmek kolay ve iyi aklıyor. Kolayca kırışıklıklar için yapılmış ve çocuk giyim, elbise, gömlek ve bluz, önlük, spor her türlü için.

Güderi Kumaş makaslanmış ve güderi simülasyonu için boyanır bir düz dokuma pamuklu kumaş. Bu daha sert ve daha kalın, yumuşak ve pazen daha dayanıklıdır. “Pamuk renkli bez” olarak belirlenmiş olmalıdır örme, çift örgü yapımında pamuk ve bazen suni ipek ve naylon yapılmış bir ince, sıkıca örme kumaş. Bu çok yumuşak kısa bir şekerleme sahip ve iyi giyer. Naylon daha çok “eldiven ipek” adı verilen ve genellikle eldiven kullanılır.

4 yorum

Bir yanıt bırakın