Keten Kumaş Alınır. 0536 336 43 43

Keten yapılmış ürünler elle yıkanır! İlk onlar ter ve ılık suda yarım saat tutun, sonra suya biraz deterjan ve sirke bir çorba kaşığı ekleyin tavsiye edilir. Bu çözümde 002Yayılma, temiz soğuk suda iyice durulayın ve kuruması için asın. Beyaz keten güneşte kurumaya en iyisidir. Renk keten tuz sabunlu ılık suda yıkanır ve renkleri biraz sirke soluk değil suya ilave durulama.

Hafifçe yıkandıktan sonra eğer bluzlar, daha iyi görüneceğini basma etekleri, görkemi koruyacaktır. İşte nasıl. Az miktarda soğuk su ile seyreltilir, nişasta su (100 g başına 5 litre) tamamen satılan ve kaynar su sürekli çözelti karıştırıldıktan bir kap içine ince akışı dökün. Şimdi tülbentten bir çift kat aracılığıyla süzün ve son durulama su ekleyin, biraz serin bir çözüm gerekir. Bu arada, aynı şekilde ev nevresimler nişasta. Biz terebentin nişasta birkaç damla eklerseniz, demir uygun olmayacaktır.

Kumaş boya yenilemek için, son durulama suyu ekleyin: kumaş siyah – tuz, kırmızı ve mavi – sirke, pembe – amonyak, sarı – gergin suyu soğan kabuğu. – 2 litre su başına tuz 50 g onlar tuzlu suda durulanmalıdır yıkandıktan sonra: Olağan tuz ipek elbiseler ve bluzlar renk ve parlaklık tutmaya yardımcı olacaktır.

Gömlekler hafif nemli demir kesilmelidir. Kurudu ise -, ılık suda temiz bir bez ıslatın, iyice sıkın ve içinden okşa. ilk şey pat yaka – içeriden, ardından ön tarafı. Orta köşelerinden 001Stretch kumaş. Aynı şekilde pat manşet. Çift boyunduruğu arka, bu gecikme için gerekli olan ve gömlek düz eğer dikkatlice yaka etrafında gömlek ütülü – sadece sırt ve demir aşağıdan yukarıya, ortak iş parçacığı tarafından düzeltin. kovan için Kabul: manşet omuz düzeltin. Özellikle dikkatle ön kolu raflar:. Önce – sonra düğmeleri ile bar, – döngüler ile, daha sonra tüm raf üst düğmeye onları tutturmak – ütülenmiş gömlek, bir askı asmak için ve daha önce tereddüt yok iyidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın