Kilo İle Kumaş Kiloluk Kumaş

KİLO İLE KUMAŞ,KİLOLUK KUMAŞ,KİLO İLE PARÇA KUMAŞ,PARÇA KUMAŞ KİLO FİYATLARI,PENYE KUMAŞ KİLO FİYATLARI,KOT KUMAŞ KİLO FİYATLARI,KİLO İLE KOT,KİLO İLE GABARDİN KUMAŞ,
KİLO İLE KUMAŞ,KİLOLUK KUMAŞ,KİLO İLE PARÇA KUMAŞ,PARÇA KUMAŞ KİLO FİYATLARI,PENYE KUMAŞ KİLO FİYATLARI,KOT KUMAŞ KİLO FİYATLARI,KİLO İLE KOT,KİLO İLE GABARDİN KUMAŞ,

Kilo İle Kumaş Kiloluk Kumaş

Asetat: Kumaş türleri

İpeksi görünümlü yapay bir kumaştır. Elyaf ipliklerden yapılmış, görünümü lüks. Yirmili yıllardan beri ağırlıklı olarak iç çamaşırı, bluz ve elbiseler için kullanılmaktadır. Bakım talimatı kuru temizleme yapmaktır. Dayanabileceği maksimum sıcaklık 120 ° C’dir, daha yüksek sıcaklıklara maruz bırakılması kumaşa zarar verebilir.

Akrilik:

Her tür giyside kullanılabilen, doğal yüne benzer yapay bir kumaştır. Canlı renkler oluşturur ve kazaklar, ceketler, elbiseler ve eşarplar oluşturmak için kullanılabilir. Bakım talimatları soğukta veya en fazla 30 ° C’de yıkanmalıdır çünkü bu sıcaklığın üzerine çıkılması büzülme riski oluşturur.

Pamuk:

RAYON KUMAŞ NEDİR,SENTETİK KUMAŞ NEDİR,İPEK KUMAŞ NEDİR,DENİM KUMAŞ NEDİR,PAMUK KUMAŞ NEDİR,İPLİK ALANLAR,PARTİ İPLİK ALAN,STOK İP ALANLAR,İPLİK SATIN ALAN.

Parti kumaş alanlar. Ucuz ve çok işlevli bir kumaş, dokunması yumuşaktır ve kullanımı en güvenli kumaşlardan biridir. Pamuk, çok çeşitli giysiler oluşturmak için kullanılır: tişörtler, elbiseler, pantolonlar, ceketler, gömlekler, iç çamaşırlar ve daha fazlası. Pamuğun bakımı çok kolaydır: gerçek renklere sahip giysiler ve tekstiller kaynar suya dayanıklıdır. Özel bir işlemi olmayan pamuklu kumaşlar 200 ° C’ye kadar ütülenebilir.

Alpaka:

Kilo İle Kumaş. Bu, Lama ailesinden gelen bir memeli olan Alpaka’nın liflerinden yapılmış bir kumaş. İnce, ipeksi ve hafif bir kumaş olup, mont ve kazak yapımında kullanılır. Bakım önerileri, soğuk suyla elde yıkamak ve gölgede yatay olarak kurutmaktır. Bu hassas bir elyaf olduğu için ütülenmemelidir.

Batiste

Bu, pamuk, polyester, keten veya ipekten dokunan, ancak daha çok pamuktan yapılan bir kumaştır. Ana özellikleri arasında yumuşak, narin ve hafif olması, giysiler için harika bir kumaş düşüşü yaratmasıdır. Çoğunlukla iç çamaşırı, gömlek ve eşarp yapımında kullanılır. Bakım önerisi, yalnızca ihtiyaç duyulduğunda yıkamaktır, hassas döngüde makinede yıkanabilir.

Şifon:

Şifon Kumaş Alanlar
Şifon Kumaş Alanlar

Stok şifon kumaş alanlar. Yumuşak dokulu ince ve şeffaf bir kumaş, genellikle ipek, şifon, bayan bluz, eşarp veya şallarda kullanım için idealdir. Bu tür kumaşlar, ılık veya soğuk suyla yumuşak sabun kullanılarak elde yıkanmalıdır; Görünümü etkileyebileceğinden makinede yıkamayın ve kurutmayın. Dokusunu değiştirmemek için ütüleme giysinin üzerine nemli bir bezle yapılmalıdır.

Krep:

Kiloyla Kumaş. İnce ve hafif yünlü, pürüzlü bir görünüme sahip ipek veya pamuklu kumaş. Her türlü kadın elbisesinde, takım elbise ve palto yapımında kullanılır. Bakım önerileri: giysiyi hassas bir döngüde soğuk suyla yıkayın ve asarak kurutun.

Kuru uyum:

Kilo İle Parça Kumaş. Hepsinden önemlisi spor kumaşı olan bileşimi, nemi buharlaştıran polyester mikrofiberlere sahiptir. Fiziksel egzersiz sırasında tazelik ve rahatlık sağlamak ve böylece terlemeyi önlemek için tasarlanmıştır. Kumaş Alan tarafından yaratıldı ve tişörtler, gömlekler, pantolonlar ve hatta şapkalarda kullanılıyor. Bakım önerisi, soğuk suyla, toz deterjan kullanarak, dışarıda kurumaya bırakarak veya alçakta kurutarak yıkamaktır.

Flanel:

denim kumaş fiyatı,kumaş kilo fiyatları,kot kumaş fiyatı,denim kumaş satanlar,parça kot kumaş alan,denim parça kumaş alan,kumaş kilo fiyatı

Spot Kumaş Alan. Yumuşak ve ince yün veya pamuklu kumaş satın alan yalıtım kapasitesi ve dayanıklılığı nedeniyle açık havada çalışan insanlar arasında popülerdir. Gömlek, palto, takım elbise ve ceket üretiminde kullanılır. Bakım önerileri: Minimum miktarda deterjan kullanarak soğuk suda yıkayıcının minimum hızında yıkayın. Giysiye zarar vermemek için çamaşır suyu veya klor kullanmayın, asarak kurutun veya alçakta kurutun.

Gabardin Kumaş Alan

Kumaş Kilo Fiyatları. Aşınmaya dirençli keskin bir yüzeye sahip dayanıklı kumaş, pürüzsüz bir yüze ve çapraz olarak nervürlü bir yüzeye sahiptir. Üniformalar, kadınlar ve erkekler için takım elbise, bluzlar, etekler ve paltolar üretmek için kullanılır. Bakım önerisi: Bu kumaşın temel özelliklerinden biri ütülemede sahip olduğu zorluk olduğundan, düşük devirde yıkanması ve oda sıcaklığında kurutulması önerilir.

Gazlı bez:

% 100 pamuk ipliklerden üretilen bu kumaş, yarı şeffaf ve açık bir gölgeye sahiptir. Elbise ve bluz yapmak için idealdir. Bakım önerileri: Soğuk suyla yıkayın, çamaşırlarda çekmeye neden olacağı için kurutucu kullanmaktan kaçının. Ütülemeyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın