Kırmızı Elbiseler

Birkaç sezondur Kırmızı elbise en uygun markalar arasında yer almaktadır. Bu aşk, güçlü duygular, ifadesi sembolize, kırmızı renkli, çok zengin herkesin dikkatini çekti, 2şaşırtıcı değildir. Mükemmel bakmak için seçmelisiniz kırmızı elbise ne aksesuarlar: parlak bir kıyafet kesinlikle dikkat çeken gibi, onun sahibi zor bir sorunu çözmek için var?

Kırmızı farklı tonları

Kırmızı elbise Alış, onların görünüm ve cilt tipini düşünmelisiniz. aşağıdaki gibi en yaygın tavsiyeler stilistler şunlardır:

Büyük kadınlar parlak fotoğrafın göre, kırmızı ve yalın ünlüler koyu tonları tercih etmelisiniz için, ağırbaşlı ama zengin renkler tercih (yakut, kırmızı şarap, üvez)

esmer ve siyah saçlı bayanlar bordo ve beyaz tenli ve sarışın farklı tonları uygun – ahududu;

parlak bir görünüm ve en parlak ve en gösterişli renkler giymek için izin verir – gelincik, kızıl, yangın, vb.;

ve mavimsi mor – sıcak sarı ve turuncu tonları baskın ve soğuk cilt tonu takım kırmızı rengi ısıtmak için.

1Senin görünüm parlak renkler ile çevrili “kayıp” değildir ve makyaj daha fazla dikkat etmelidir, muhalif görünmüyor. Kırmızı elbise acımasızca solukluk, yorgunluk, sağlıksız cilt rengi vurgular, bu yüzden cilt tonunu pürüzsüz ve etkileyici olmalı. En iyi çözüm bej-kahverengi renkli veya çıplak olarak bir moda stil olacaktır.

Zemine Abiye için yapılan yukarı olabilir gümüş veya altın renklerde. Ruj gölge elbisenin rengi uymalıdır makyaj sanatçıları tarafından son önerileri ile ilgili olarak, artık geçerli değildir; Daha iyi kahverengimsi sesi veya yarı saydam dudak parlatıcısı almak için.

Bir sır makyaj her zaman için uygun olup, fotoğrafın özellikle fark edilir tuzaklar birçok önler.

Aksesuar seçimi için kurallar

Uyumlu bir görüntü birçok faktöre bağlıdır oluşturun başlıcaları şunlardır:

(zemin veya kollu veya kolsuz, açık veya kapalı, kısa) elbise kesim.

(Ciddi durum için, kafelerde partiler, gece kulüpleri) Onun amacı.

Gölge kumaş.

3İyi seçilmiş eklemeler.

Herhangi bir kıyafet Zorunlu ek ayakkabı ve çanta vardır. Kırmızı elbiseli duruma bağlı olarak, elbette, ayakkabı, bir eşarp, kemer, ceket ya da pelerin ve süslemeleri çeşitli gibi aksesuarlar ve olabilir. Bu aksesuar o daha fazla güç vermek için, tam tersi görüntü daha sakin hale, ya da.

kırmızı geleneksel arkadaşı siyah olarak kabul edilir. Siyah ek evrensel, ama en iyi koyu saçlı kadını uygundur.

Beyaz kuşak, ayakkabı, takı yaz saati için aydınlık ve neşeli ve mükemmel hale görüntüyü yenileyin.

Kırmızı bej, gri, açık kahverengi tonları ile iyi gider . Bu kombinasyon gündelik kıyafetler içinde özellikle önemlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın