Konfeksiyon Tekstil Sanayi

Konfeksiyon Tekstil Sanayi

Küresel Tekstil Sanayi , özellikle Konfeksiyon Sanayi son yıllarda kayda değer değişiklikler gördü. Konfeksiyon İmalat Sanayi ve gelişmiş ülkelerde Konfeksiyon Şirketleri giyim üretim ucuz bir kaynak bir uyanık şimdi her zaman vardır. Tekstil hazır giyim sektöründe ABD, AB ve dünyanın diğer gelişmiş ülkelerin tüketim hub konsantre oldu günler gitti. Giyim toptan tedarik o giyim olsun, sanayinin tüm sektörlerinde dünya çapında artıyor,tekstil geri dünüşümü yapan yerler HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz giyim, çocuk giyim ve bebek giyim kadın. Küresel ihracat kotalarının ortadan kaldırılması, güçlü ve köklü Giyim Sanayi, özellikle Asya ülkeleri olan düşük maliyetli ülkelere doğru kaymasına yol açmıştır.

Küresel konfeksiyon ihracatı dünyanın en büyük 15 giyim ihracatçıları fazla% 80’ini hangi fazla US $ 310 milyar dolarlık bir yıl, en değerlenir.

Çin  ihracatına geçici korunma önlemi olarak Aralık 2008’e kadar Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve diğer bazı gelişmekte olan ülkelerin kotalarının yeniden tarh rağmen tekstil ve hazır giyim ihracatını geliştirmeye devam ediyor. Çin’in stratejisi diğer Asya ülkelerine ABD ve AB’den giyim toptan hedeflerini aktarmak için kazanç kaynaklanmaktadır.

Asya’daki gelişmekte olan ülkeler nedeniyle çok düşük maliyetli üretim için onların Tekstil Konfeksiyon Sanayi genişleyen devam.

Hindistan tekstil ve konfeksiyon kaynak için Çin’den sonra ikinci en çok tercih edilen ülkedir. Onun Giyim sanayi 2010-11 tarafından 25000000000 $ ABD bir ihracat hedefi elde etmek olasıdır. Hindistan’da ihracatın artış nedeniyle hammadde geniş kaynakları, düşük işçilik maliyetleri, Hint tüccarlar girişimcilik ve tasarım becerileri, dış dünyaya vb Hint ekonomisini açmak politikalarında değişiklikler gibi birçok faktöre bağlıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın