Kot Taşlama Yerleri

Kot Taşlama Yerleri. Denimlere yapılan taşlama işlemlerinin birçoğu çeşitli taşlar kullanılarakkot taşlama yerleri HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz yapılıyor ve bu taşlar arasında ponza taşı var. Denim yüzyıllar evvel işçilerin kullandığı bir kumaş iken şimdilerde günümüzde ne konuma geldi hepimiz görüyoruz. Belki de çoğumuzun vazgeçilmezi olan bu ürün taşlama yapılıyor ve bunu yapan yerler var. Malum aynı kumaş aynı kalıpta sürekli işlem göremez. O malzemeye bir form kazandırmak gerekiyor. Bunun için de denim taşlama yapmak iyi bir işlem sayılıyor.

Kot Taşlama Yerleri. Denim için kullanılan kumaş iplik bakımından değerlendirecek olur isek boyalı bir malzemedir. Dokunması ve boyanması çile halindeyken yapılır ve denim taşlama yerlerinde de bu işlemelerden geçer. Birçok tekstil ürününde taşlama işlemleri yapılıyor ve bu işlemlere tabi tutulan malzemelerden birisi de denimdir. Tekstil ürünleri içerisinde denim çeşitli kimyasal maddeler ile kimyasal taşlar ile emdirilip kullanılan kumaş ne ise ona yansıtılacak şekilde işlem görür. Bunu yapacağımız malzeme ne ise ona uygun o amaç ile çalışan bir yer mutlaka vardır.

ucuz kot kumaşı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizKot Taşlama Yerleri. Tekstilde kullanılan malzemelerde her malzemeye ait işlemler dizisi aynı olmayacağı için işlem yapılan yerlerde farklılık taşıyıp özele indirgenebiliyor. Denim taşlama yerleri de bu maksat ile işlev gören yerlerdendir. Denime yapılması gereken işlemleri yapma son rötuşlar ve ürünü hazır hale getirmek için lazım gelen işlemler buralarda yapılır ve ürün hazır hale getirilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın