Kumaş Parçası Alanlar

Kumaş Parçası Alanlar. Pamuk ve keten kumaş yıllık 60,000 metre damga olacağını istihdam belirtti. Diğer Avrupa ülkeleri imal ve de Ev tekstili, kendi türleri ticareti ve kitle kumaş üretim teknikleri ve ticari rekabetin giderek yapılan uygun fiyatlı ev ortak çarşafları.

Bugün, dönem “keten kumaş alanlar ” hala en pamuk, sentetik saten kumaşlar veya karışımlardan oluşan halde bütün ilgili ürünler için kullanılır.

Kumaş Parçası Alanlar. Ev örtülerin temizlenmesi kumaş türüne uygun olarak yapılır. Ev tekstili, gıda, kan ve toprak gibi organik kumaş kaynaklardan lekeleri olması muhtemeldir. Çarşafları gibi keten ya da pamuk gibi doğal liflerden kumaş alanlar  yapılmış ise, viskon kumaş alanlar kalıcı hale gelmesini leke engellemek için soğuk su içinde en kısa sürede durulanması gerekir  ya da mor meyveler ve meyve lekeleri bir istisnadır ve kaynar suda yıkanması gerekir henüz buna rağmen, bu lekeleri çıkarmak mümkün olabilir. Aksi takdirde Parça Kumaş Alan.

Kumaş Parçası Alanlar. Ev tekstili düzenli yıkanması için sıcak suda yapılmalıdır hijyenik yok etmek, nedenler bakteri sık kullanımından çarşafları bıraktı. Beyaz keten ve pamuk da zamanla sarı olabilir, ancak bu da sıvı ile, ağartma tarafından elimine edilir kumaş parçası alanlarçamaşır suyu veya renk değişikliği dışında güneş ışığı çamaşır suyu izin güneşte çarşafları asılı geleneksel yöntemle.

Parça Kumaş. Burada, elbise gömleklerinde yaygın olarak kullanılan farklı kumaş türleri hakkında kesin bir genel bakış sunuyoruz. Farklı dokumaların bir kumaş için ne anlama geldiğini anlayınca ihtiyaçlarınız için ideal bir elbise gömlek kumaşı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Çuhalı güzel ve profesyonel yapan çok basit bir aşırı altında örgü ve çok az parlaklığı, bir sıkı dokuma kumaş poplin-is olarak anılacaktır -genellikle. Kumaşlar kumaşlarında mümkün olduğunca az doku arayan erkekler için harika. Genellikle daha ince, daha hafif bir kumaştır. Özellikle,  beyaz çuha kumaşlar hafif şeffaf olabilir. Kumaşlar, genellikle dokuların eksikliği sayesinde tüm örgülerden en pürüzsüz giyerler, ancak kırışmaya en çok meyilli olabilirler.

Dikdörtgen kumaşlar, diyagonal örgü veya doku gösterecekleri için kolayca tanınabilir. Çapraz etki, çok ince, ince örme işlemlerinden çok daha büyük İmparatorluk veya Süvari döşemelerine kadar değişebilir. Derecenin örgü, renk ve kullanılan pamuğa bağlı olmasına rağmen, kumaş parçası alanlardikişler neredeyse her zaman biraz parlamaz. Kabartmak son derece sıkı bir örgüdür ve bu çok yüksek iplik sayısı içerebilir; bunların bazıları ipek için yanlış olabilir. Çapraz doku yüzünden dimi döşeme bezinden biraz yumuşaktır ve daha kolay örtülür. Dimi, size taze sıkılmış geniş bezle aynı “keskin” görünümü vermez, ancak ütülenmesi nispeten kolaydır ve kırışıklara karşı dirençlidir.

Kumaş Parçası Alanlar. Bunun anlamı, kumaşa benzer bir yapıya sahip olduğu anlamına gelse de, genellikle daha rahat ya da iş giysisi için daha ağır ipliklerden yapılır. Genellikle atkı / genişlik yönünde çalışan beyaz iplikler olacaktır, böylece kumaş tutarsız bir renge sahiptir. Bu, uçtan uca kıyaslanabilir; ancak, gündelik giyim için elbiseden çok daha ağır ve daha uygun olsa da.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın