Kumaş Toplayanlar Kumaş Alan

Kumaş toplayan,kumaş kim topluyor,kumaş kimler toplar,toplu olarak kumaş satın alan,toptan kumaş kim alır,toptan kumaş toplayanlar,kumaş toplayan firmalar,
Kumaş toplayan,kumaş kim topluyor,kumaş kimler toplar,toplu olarak kumaş satın alan,toptan kumaş kim alır,toptan kumaş toplayanlar,kumaş toplayan firmalar,

Parça Kumaş Toplayan Yerler Kumaş Toplayan

Kumaş seçimi, bir giysinin dikilmesinde en önemli adımdır – yanlış seçimi yapmak büyük bir hayal kırıklığı anlamına gelebilir. Neyse ki, herhangi bir desen için genellikle birden fazla “doğru” kumaş vardır ve birkaç işaretçi ile kolayca hedefi vurabilirsiniz.

Giysiler İçin Kumaş Nasıl Seçilir

Bir dikiş projesine başlarken, iki yerden birinde başlayacaksınız: ya bir desene aşık olacaksınız ve onu yapmak için kumaşa ihtiyacınız olacak ya da bir kumaşa aşık olacak ve bir kumaş bulmanız gerekecek. uygun desen.

Desen için Kumaş Seçme

İnterlok parçaları alan,polar parçaları alan,kot parçaları alanlar,süprem parçaları alanlar,jarse parçaları alan,ikiiplik parçaları alan,üçiplik parçaları alanlar,ribana parçaları alanlar,likralı kumaş parçaları alanlar,

Kot Kumaş Alanlar. Desenler size hangi kumaş türleri için tasarlandıklarını söylediği için desenler için kumaş seçmek basittir. Önerilen kumaşlardan saparsanız sizi tutuklayacak dikiş polisi olmamasına rağmen, özellikle yeni başlayan dikişçiler listeye sadık kalmak isteyecektir. Listelenen kumaşlar, desenin tasarımını tamamlayan özelliklere (ağırlık, esneme ve döküm açısından) sahip olacaktır.

Giysi dikiminde yaygın olarak kullanılan 12 kumaş türü:

Pamuklu vual:  Vual, hafif, yarı şeffaf bir kumaştır ve harika bir örtüye sahiptir.

Pamuklu çim:  Çim, pamuk vualine çok benzer, ancak biraz daha gevrektir.

Kumaş Parçası Alan. Pürüzsüz hafif bir kumaştır. İyi örtülür ve pamuklu vual ve pamuklu çim gibi diğer hafif kumaşlardan biraz daha ağırdır.

Denim: Denim , çok az örtü veya streç ile ağır bir kumaştır.

Kilo İle Kumaş. Çift gazlı bez: Çift gazlı bez, kelimenin tam anlamıyla iki kat gazlı bezin birlikte dokunması nedeniyle benzersiz bir kumaştır. Çift kat kumaş, iyi nitelikleri (son derece hafif ve nefes alabilir) korurken, tülden (şeffaflık) giysi dikme sorununu ortadan kaldırır.

Krep kumaş kim satıyor,krep kumaş nereden alabilirim,krep kumaş nereden alırım,krep kumaş nerede satılıyor,krep kumaş satan yerler,ucuz krep kumaş,krep kumaş kim alır,krep kumaş kimler alıyor,krep kumaş nereye satabilirim,krep kumaş kime satabilirim,kumaş satılacak yerler,

Örgü: örme kumaş alan kategorisinde, orta ağırlık hafif değişen örme çeşitli türleri vardır. Örgü stok kumaş, çok fazla esnemeye ihtiyaç duyan tüm giysiler için gitmeniz gereken yerdir. Desenler, dokuma kumaş veya örme kumaş için tasarlanmıştır ve örme kumaş için boyutlandırılan desenler genellikle kumaşta ihtiyaç duyulan gerilme derecesini belirleyecektir.

İpek: İpek , iyi örülen hafif, hassas bir kumaştır. Hafif ışıltılı bir görünüme sahiptir. İpek kaygan olabilir ve çalışmak daha zor olabilir. Aynı zamanda harika bir astar kumaşı yapar.

Saten: Saten tipine bağlı olarak saten hafif ile ağır arasında değişebilir. İpek gibi parlak bir görünüme sahiptir.

Keten: Keten kumaş alanlar esnekliği az olan (dolayısıyla kırışıklıkları olan) orta ağırlıkta bir kumaştır. Ancak ısıyı çok iyi iletir, bu yüzden sıcak havalarda her şey için popüler bir seçimdir.

Parti kumaş satın alan. Yün: 40 farklı koyun türünden gelen 200’den fazla farklı yün türü vardır, bu nedenle ağırlık yün türüne bağlı olarak değişecektir. Yün son derece dayanıklı ve çok yönlüdür. Aynı zamanda çok sıcaktır ve daha soğuk hava giysileri için iyi bir seçimdir.

Şalvarlık kumaşlar,şalvar kumaşları,şalvarlık kumaş kime satarım,şalvarlık kumaş satın alan,şalvarlık kumaş satanlar,şalvar için kumaş nerede satılıyor,şalvarlık poliviskon kumaş,şalvar kumaşı kimler alıyor,

Stok Flanel: Flanel, yumuşak, hafif bir kumaştır. Daha soğuk gömlekler, pantolonlar ve ceketler için uygundur.

Kumaşınız İçin Bir Desen Bulmak

Penye kumaş satın alan. Çıldırdığınız birkaç yarda kumaşınız varsa, ancak görünürde desen yoksa, endişelenmeyin. Ne yaptığınızı belirlemek için kumaş türünü kullanın.

Pantolon: Keten (sıcak havalar için); kot; flanel; ve yün.

  • Gömlekler ve bluzlar: Pamuklu vual; çift ​​gazlı bez; örgü örmek; ipek; pamuklu çim; keten; ve pazen (daha az dökümlü gömlekler ve bluzlar için).

Etekler: Pamuklu çim; kot; örgü örmek; ve keten.

Elbiseler: Pamuk vual; pamuklu çim; çift ​​gazlı bez; örgü örmek; ipek; saten; keten; ve yün (soğuk havalar için).

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın