Kumaş Toptancısı Kumaş

Kumaş toptancısı ve kaplama arasındaki doğru performansı elde etmek için, bu uygulama ve bu uygulamayı karşılamak için gerekli teknik özellikleri ile ilgili kendilerini eğitmek içinkumascilar  ..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz müşterilere düşüyor yardımcısı satış ve pazarlama başkanı notları  kimyasal ve kendi polimer oluşturur mühendislik şirketi esnek zar yüzeylerde kaplama harmanlanmış.

“Tüm endüstriyel kumaşlar eşit oluşturulmaz,” Silva diyor. “Ben en rekabetçi fiyata dünyanın en büyük ürün olabilir, ama bu yanlış uygulama için kullanılır eğer, o iş olmaz.”

Yöntem ve piyasalar

Eritilir ve bir ekstrüzyon işlemi boyunca uygulandığında en yeni polimer teknolojilerin çok daha avantajlıdır, Silva söylüyor. Ekstrüzyon en büyük yararı polimer hala performans gereksinimlerini karşılarken etkili polimerleri işlemek için daha fazla kimyasal madde veya maddeleri eklemeden en saf haliyle muhafaza olmasıdır.

Kumaş toptancısı Grup ayrıca onları yeni ürünleri test ve özellikle askeri uygulamalar, su tasarrufu ve kimyasal depolama uygulamalarında yeni talepleri bazı özel istekleri karşılamak yardımcı kendi dokuma ve örme kumaş üretir. İşinin yüzde kırk yeni pazarlar gelişmekte olan yeni çözümleri bulunmaktadır.kumas toptancısı ..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Pamuk, pamuk pazen, pamuk / polyester ve pamuk / naylon kumaşlar için balmumu kaplamalar üretmek için klasik kayan bıçak yöntem kaplama kullanır. Kumaş toptancısı kaplı pamuk dış kapakları ve diğer pek çok askeri ve ticari kullanımlar için daha az pahalı, çevre dostu, nefes alabilen, aleve dayanıklı, su geçirmez ve küf dayanıklı ürün sağlayabilir.

“Bu tür mavi kot pantolon gibi, hala bugün çok alakalı. Uzun bir süredir, ama hala çok popüler oluyor. Kumaş toptancısı diyor.

Kumaş firmaları.Tente ve çadır gibi yüksek sonu için farklı performans sonuçlarını kullanır, elde etmek için ısı pamuk, pamuk karışımları, polyester ve bazı naylon çorap üzerine erimiş vinil ve akrilik boyalar kullanmaktadır. Vinil kaplamalar, düşük ve yüksek sıcaklıklarda esnek ve çeşitli ortamlarda iyi bir performans, ancak üst kaplamalı sürece su balmumu kaplı pamuk gibi dayanıklı gibi olmayabilir, diyor. Akrilik, su bazlı kaplamalar da, aşırı sıcaklıklarda iyi bir performans sergileyen çevre dostu ve polyester kumaşlar ile uyumludur.

toptan kumaş fiyatları,toptan kumaş satış yerleri,toptan kumaş pantolon fiyatları,toptan kumaş giyim,online kumaş,satılık kumaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın