Kumaş Trendleri

Kumaş Trendleri. Önce sapları kırma modern değirmenler verimliliğini artırmak için diğer işlemleri hizalamak ve yürütmek olabilir.turlu viskon alanlar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Keten iplik halinde bükülen edilecek olan uzun liflerin bütünlüğünün korunması, mekanik temizleme işlemi sırasında muhafaza edilir.

Keten, daha sonra daha küçük bir kirletici maddeyi olarak çözünür ve uzun lifler hizalar ve uzunluğu bozmadan paketlerini ayıran adı verilen bir tarama işlemi kullanılarak temizlenir.

Kumaş Trendleri. Tekstilde kullanılan geleneksel uzun hat keten için, bir dizi faktöre alt jectively deneyimli sınıflar tarafından değerlendirilecek ve elinde ağırlığı, gücü,

Kumaş Trendleri. Hafif bir örneği gösteren daha pozitif sayı ile Hafifliği Bir daha kırmızı örnek gösteren daha yüksek bir sayı ile kırmızı / yeşil renk     Daha sarı bir örneği gösteren daha yüksek bir sayı ile sarı / mavi renk

Kumaş Trendleri. Keten% 65 ~ az pamuk ile karşılaştırıldığında, tüketici tekstil pazarının yaklaşık% 2-3 paya sahiptir. Konfor farklı görünüm, ancak, keten için pazar payına devam ediyor. DSC_0796Moda sektöründe vurgular muhtemelen tekstil kullanım ve keten ve keten liflerinden değer bir periyodiklik dikte etmeye devam edecektir. Pamuk ve keten karışımları, hem de samimi harmanlar ve atkı iplikleri olarak kullanılan keten ile büyük bir önem-ter Amerika Birleşik Devletleri’nde popüler olmaya devam etmektedir.

Gelecekte keten lifi en büyük toplam değeri, muhtemelen farklı tekstil ürünleri için lifler olarak ve dokunmamış malzemeler ve bileşikler için endüstriyel elyaf gibi olacaktır. Tekstil keten elyaf pamuk veya diğer elyaf ile harmanlanmış ve donamına gelişmiş ve verimli, kısa elyaf eğirme iplik haline döndü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın