Kumaş Üreticileri

Kumaş Üreticileri. Yağmurluk fırtınalı günlerde giyilmelidir. Ellerini yıkama veya sıçramasına su önlemek için mutfakta çalışırkenketen kumaş firmaları. HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Ayrıca, bakım kullanılmalıdır. Boyutlandırma veya boya göç ile sorun alan nemli kalır daha artar. Döküntüler veya nem nemi çıkarmak için emici bir bez ile kurutulur edilmelidir. Rayon üzerinde kullanılan bazı boyalar bu maddelere karşı özellikle duyarlı olarak, gıda maddeleri ya da parfüm gibi, asit veya alkali dökmekten kaçının.

Kumaş Üreticileri. Dikkatli kullanın ya da suyla lekeli alanlarda tedavisinde kaçının. Leke çıkarılması için bir kuru temizleme için giysi al. Göç ve boya göçten kaynaklanan hafif alanları boyutlandırma neden halkalar ya da koyu gölgeleme kalıcı olabilir. Viskon kumaş reyonları el yıkanabilir zaman, dikkatle bunu. Rayon düşük ıslak mukavemetine sahiptir ve ıslak olduğunda kararsız olduğu her zaman, ıslak kumaş destekler. Kumaşlardan nem sıkma kaçının.

Kumaş Üreticileri. Yavaşça havlu nem ve rulo dışarı sıkmak. Pürüzsüz ve şekli, daha sonra kuruması için düz koymak. kumaş alan kişiler HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizGiysiler ıslakken çok ağır değilse, bunlar olmayan bir paslanmayan askısının üzerine asılabilir. Evde düzenli ipek giysiler basarken, su noktalara neden olabilir, buharlı ütüler tükürme karşı korumak. Ayrıca, mümkünse, yanlış tarafta basın veya parlaklık veya demir izlerini önlemek için sağ tarafta bir basın bez kullanın.

Kumaş üzerinde suni veya sentetik ayarını kullanın. Karışımları basıldığında, ısıya en duyarlı fiber için demir sıcaklığını kullanın. Normal olarak, bir sentetik ayar tatmin edici olacaktır. Yüksek ıslak modüllü veya reyonları genellikle makine özel bir bakım olmadan yıkanabilir ya da kuru olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın