Kumaştan Çiçek Nasıl Yapılır

Eğer bir kaç kumaş çiçek yapmak ister misiniz?

5Kumaştan Çiçek Nasıl Yapılır. Başlamak için, size çiçek olmak istiyorum ne kadar büyük karar. Benim çiçeği (çap) karşısında 2 1/4 inç ölçme sona erdi.

Bir çiçek o boyutta yapmak için, ben çapı 1 3/4 inç bir daire kesip ve kullanılan benim daire desen parçası olarak.

Kumaştan Çiçek Nasıl Yapılır. Ben (benim kırmızı daire desen parça daha sadece biraz daha geniş) yaklaşık 2 inç genişliğinde olan kumaş bazı şeritler kesti.Ben gençken her şeyi üzerinde çiçekler vardı görünüyordu çünkü ben çok rahatsız almak için kullanılır. Ben bir çiçek ile bir şey giymeyi reddetti. Sadece moda çok eski görünüyordu. Ama almak 4gerekir eski nihayet çiçek güzelliği görüyorum, çünkü daha olgun ve hatta benim el sanatları projeleri pek çok kullanmak için kendi kumaş çiçek yapma seviyorum.

Ben sadece çok var çünkü ben seni her kumaş çiçek öğretici gösterebilir yolu yoktur biliyorum! Ama ben sana bir öğretici dahil hepsi benim favorilerimden, bazı paylaşmak düşündüm. Resmin altında adını öğretici tıklama almak için.

2Kumaştan Çiçek Nasıl Yapılır. Unutmayın, daireler mükemmel olmak zorunda değilsiniz ve düzensiz kenarları olabilir. Hiçbir. (Eğer mükemmellik için gidiyoruz eğer Ama … tekrar tekrar ve üzerinde kumaş üzerinde daire parçası ve sonra hepsini kesip. Ve iyi şanslar!).

Kumaştan Çiçek Nasıl Yapılır. Şimdi dağınık küçük dışa dönük ham kenarları, keçe dairenin üstündeki parça yukarı olduğunu yerleştirin. Kenarları 1/4 inç üst üste izin verin. Aşağı keçe, yerinde ucu diker.

1Sonra birinci üstüne dairenin yeni bir katman başlamak …… ama kenarları değil dışarı oldukça kadarıyla ilk olarak böylece koyun. Bu merkeze doğru daha küçük ve daha küçük olur gibi çiçek yuvarlak görünmenize yardımcı olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın