Likralı İki İplik

Likralı İki İplik 

 Günlük hayatta kıyafet ve ihtiyaç çeşitliliğinin artmasına paralel olarak kumaş çeşitliliğinide artımıştır.Farklı alanların bulunduğu iki iplik kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizortam gereksinim ve ihtiyaç çeşitliliği sebebiyle dallandırılan tekstil sektörü daha rahat ve faydalı kullanımlar için farklı arge ve ürge çalışmaları yapmaktadır.Bunlar göz önüne alındığında gözümüze çarpan en önemli özellik artık kompozit malzemelerin daha sık kullanıldığıdır.Çünkü diğer malzemeler gereken bazı özellikleri gösterirken bazılarını göstermemekte artı ve eksi yönler ortaya koymaktadır fakat kompozit malzemeler bir çok avantajı aynı potada ortaya çıkarıp kullanım alanlarını ve tercih edilirliklerini git gide artırmaktadırlar.

Bahsi geçen ürünlerden biriside iki iplik kumaş olarak karşımıza çıkmaktadır. İki iplik astar örgülüde denilen iğne ve kilit dizilişleriyle elde edilen numara yönünden farklı iki ipliğin bir iğnede birleştirilmesiyle oluşan bir türdür.Astar ipliği genel olarak şardonlama işlemine müsait olan kalın bir iplik türüdür makbul olan astar iplik kalınlığının zemininkinden iki kat daha fazlası olmasıdır. İki iplik genel manada diğer kumaş türlerinin ağrlıklarına göre daha ağır bir malzemedir.selanik kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bu özelliği bakımından hafiflik gereken kıyafetlerde pek fazla tercih edilmemesiyle birlikte kullanım alanları oldukça çeşitlilik gösterir. Bu bakımdan piyasası oldukça iyi bir malzemedir ve tekstil sektörünün vazgeçilmezleri arasındadır.Bebek giyiminde oldukça iyi sonuçlar veren bu malzeme hassas yapısı ile cildi korurken rahatlığı ilede ön plana çıkmaktadır.

İki iplik kumaş bebek giyimin yanı sıra spor giyiminde vazgeçilmezleri arasındadır.Vücudu saran yapısı terletmeyi önleyen dokusu ile rahat ve esnek hali ile spor yapanların vazgeçilmezleri arasında gösterilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın