Mobilya Kumaşı

Mobilya Kumaşı. Birçok için, dayanıklılık bir kumaşın seçiminde en önemli faktördür. Mobilyanın günlük kullanım tabi olacaktır, bunu çekici olduğu kadar dayanıklı bir kumaş gerekir. Kendinize şu soruları sorun:

Çocuklarınız var mı?

Eğer evcil hayvan var mı?mobilya kumaşı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Mobilya yüksek trafik alan yer alacak?

Mobilya Kumaşı. Eğer bu sorulardan herhangi birine “evet” yanıtı verdiyseniz, güçlü liflerden yapılmış bir derece dayanıklı kumaş ihtiyacınız olacaktır. Kumaş ve karışımlarının aşağıdaki türleri uygun seçenekler şunlardır:

Pamuk

Yün

Vinil

Akrilik

Polyester

Naylon

Bu kumaşların bazıları nadiren örneğin naylon ve polyester gibi, kumaş olarak tek başına kullanılır. Bu sentetik kumaşlar, çok yaygın olarak dayanıklılığını arttırmak için, örneğin pamuk veya yün gibi doğal lifler, bir karışım olarak ilave edilir.

Temizlik

Mobilya Kumaşı. Döşemelik kumaşlar ile sınıflandırılır temizleme kodu Bu döşemesiyle temizlenmesi gerektiğini belirten gibi “S” veya “W” gibi.

S ve W en yaygın kodlardır. S kodu kumaşlar solvent bazlı kuru temizleyici-benzer temizleme ile temizlenebilir. W kod kumaşlar su bazlı temizleyiciler ile temizlenebilir. S kumaşlar genelde profesyonel olarak temizlenmesi gerekiyor, ancak bazı nokta su kullanılarak temizlenebilir. W kod kumaşlar Eğer evcil hayvan ya da çocuk varsa önemli bir faktör olabileceği, korumak için daha az pahalı.

Maliyet

Mobilya Kumaşı. Ne kadar bir kumaş maliyetlerini belirleyen çeşitli faktörler vardır. Kumaşlar bir kumaş oluşturmak için ne kadar pahalı yansıtan bir derecelendirme ölçeği kullanın. Kumaş sınıflarda en pahalı en pahalı ve “F notu” kumaşlar olma “notu A” kumaşlarla, biraz karşı sezgisel bir şekilde düzenlenir. Bir kumaş notu aşağıdaki faktörlere göre belirlenir:

Lif içeriğiparça döşelik kumaş alanlar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Fiber sayısı

Dokuma

Performans

Birçok tüketici yüksek notu otomatik olarak iyi olduğunu düşünüyorum. Kumaş sınıf bir kumaş yüksek kalite iyi bir gösterge olabilir, mutlaka bir kumaş dayanıklı olacağı anlamına gelmez. Tüketiciler bu kumaş sınıfa gelince onlar gelemez bir fiyat aralığı seçin, ve sonra olacak dayanıklılık açısından kendi ihtiyaçlarını karşılayan kumaşlar için bakmak gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın