Non Denim

Non Denim. Kadifeler, aynı anda iki kalınlığı örgüleri özel tezgahlarda dokunmaktadır. İki adet birbirinden kesilir ve kazık efekti oluşturmak için. İki kumaş daha sonra ayrı çekme rulo sarılır. Çok sık toz çekiyor ama günümüz kurutma makineleri bu işi biraz daha kolay yapmış gibi daha önce onu temizlemek zor oldu. DENIM HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizKadife kumaş alanlar ipek ya da pamuk / hatları veya yün (çoğunlukla yüksek son ucuz kumaş alan için) yapılabilir. Tüm kumaş ortasında akıcı ve yumuşak biridir. Bu perdeler, yatak takımları, kapaklar ve aynı zamanda giysilerin kullanılır. Yüksek sınıf görünüm ve fiyat canlılığı için, bu ucuz kumaş çok kumaş aranır.

Non Denim. Viskon kumaş alanlar rayon ve Selofan yapmak için kullanılan bir yapışkan organik bir sıvıdır. Giderek rayon ile özdeşleşmiştir edilir. Bu yaygın kadın çorap ve iç çamaşırları için kullanılan yumuşak malzeme var. Bu gün onun da astar ve mobilya için de kullanılır.

Non Denim. Bunlar büyük ölçüde insan yapımı ve doğal elyaflar hakkında tüketicilerimize bilgilendirir kumaş türü bazılarıdır. Tekstil sanayi uygarlığının en eski sanayi biridir ve millet çağlardan beri giyim ve mobilya sanatını kutluyor ve hala yapıyor gibi liste tam olarak iddia edilemez. Yine liste kesinlikle yaygın olarak kullanılan kumaş getiriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın