Online Kumaş Pazarı

Online Kumaş Pazarı. Türkiye’de dokuma erken kanıt ile ilişkilidir dönemi . Bu kültür kablosu desenleri ile süslenmiş çanak çömlek ile stok kumaş alanlar 0536 336 43 43tanımlanır bir kabuk höyük olarak, geri yaklaşık 5,500 uzanan, bazı bez parçaları kabuğu liflerinden yapılmış bulunmuştur lifleri de, geri döneminden kalma dip bobin iplik alanlar keşfedildi düşündüren edildi Bu bitkiler aynı zamanda, giyim için kullanılmış olabilir. Bazı çömlek desen basar kendi dokuma teknikleri kanıtlayan, aynı zamanda ince mat tasarımları.

Online Kumaş Pazarı. Klasik Filipinli giyim maliyeti ve güncel moda ve böylece belirtilen sosyal durumlarına göre değişmektedir. Temel giysiler Bahag ve tüp etek-ne Maranao çağrı malong-ya da hafif bir battaniye yerine sarılı idi. Ama daha prestijli giyim kamu görünüşe ve özellikle resmi vesilelerle üzerine eklendi bluz ve tunikler,gömlekler,pelerinler, ya da ayak bileği uzunlukta elbiseler. Yapıldıkları hangi tekstil benzer çeşitlidir.atık kumaş alanlar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Değeri artan düzende, onlar abaka , renkli süslenmiş abaka pamuk ipliği , pamuk , ipek ipliği, ipek, ithal ile dekore pamuk, ve gibi neredeyse ince seçilen liflerden dokunmuş şık bir abaka ipek . Ayrıca, ve etek söz kabuğu bez.

Online Kumaş Pazarı. Untailored giyim, ancak belirli bir isimleri vardı bir bayan pelerin , sadece muz gövde ait üzerinde büyüme ya da bir doğum cenin zarı gibi, herhangi bir doğal örtü anlamına geliyordu. Olarak kumaş kelime kıvırcık saç, yani herhangi bir kısa etek veya bluz uygulandı; ve ithal basma veya patiska yapılmış bazı iyi olanlar sadece tabas bez kendisi, adıyla çağrıldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın