Örme kumaş. Elastik kumaş

Örme kumaş. Elastik kumaş

Bu yazıda bu türler birbirinden farklı daha triko türlü, ve nasıl proje için en uygun mayoyu seçmek için anlamaya çalışın.KUMAS 0536 336 43 43

? Forması nedir Triko a – örme elastik malzeme. Dokuma kumaş düz filamentler elde ederken Örme kumaşlar, birbirine döngüler oluşur.

Pamuk, polyester, viskon, likra, ipek, yün, naylon – Triko, farklı farklı oranlarda lifleri içerebilir.

Triko denir tek bir çiftleşme, bir mayoyu – ve çift örme kilidi . Jersey, ön ve arka tarafında farklı desenler vardır aynısının her iki yanı üzerinde kilitleme kumaş deseniyle ise. Ön tarafta harfi “V” şeklinde bir desen oluşturan, jarse döngü bakın. Forma arka tarafında oluşturulmuş ilmek yatay çizgiler şeklinde Şekil.

Bazı jarse kilidi gibi elastik kumaş olmadığını düşünüyorum, ama aslında öyle değil. Her yöne ince jarse streç ve bazı küçük uzayabilir bazı resimler. Esneklik, öncelikle liflerin örgü yoğunluğuna bağlıdır ve elyafların doğası üzerinde daha azdır.

Hala bazı insanlar tüm mayo düzgün overlok onları tedavi etmek değilse, önüne doğru kenarlarından bükülme eğilimi olduğunu düşünüyorum. Evet, bu etki kıvırcık birçok tığ işi kumaşlar ortak kenarları, ama hepsi değil.HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Kilidi Ön gibi ters tarafında aynı görünüyor. Bu kilit kumaş streç kumaş örme olduğuna inanılmaktadır. Yine, malzemenin genişletilebilirlik lifleri ve onların doğası örgü yoğunluğu büyük ölçüde bağlı olacaktır. Iyi bu dokuları anlamak için, vb elastikiyetini, dokunmak için kontrol, onlarla çalışmak bol olacak.

Triko Çeşitleri

Her iki tarafta da kumaşın doku o zaman kilidi yüz aynıdır. Bu her iki tarafta da siyah-beyaz çizim, yani ön Bu malzemenin herhangi bir yönünü kullanabilir unutulmamalıdır.

Bu denen jersey gösterir “Fransız Terry.” Gördüğümüz gibi, kumaşın ön ve arka tarafları belirgin farklı, bu yüzden forması. Ön tarafı resmin üzerine yazdırılır ve biz sherhovatost oluşturan halkaların alt görebilirsiniz, pürüzsüz.

pürüzsüz ön tarafı bu forma bir polar denir. ters tarafı yumuşak. Peki dikiş giyim için uygundur.

Bu aynı zamanda bir forma olduğunu. Ters tarafta karakteristik yatay dikiş bakın. Çok fark yanlış tarafında Çizim, ancak malzeme çok ince olduğu gerçektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın